kdani17

Laptop vásárlás

Kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van egy előfizetésemen ami (mobil s +korlátlan net) ehhez szerettem volna venni törlesztő részletre egy laptopot de sajnos azt írja hogy az előfizetésem nem megfelelő hozzá. És nem tudok rajta változtatni csak újat kötni e mellé. És az lenne a kérdésem hogy valahogy meg lehet e ezt úgy is oldani hogy csak változtatok akkor valamit az előfizetésemen és nem kötök plusz egy újat? Előre is köszönöm a segítséget. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Akkor így már megvan, a meglévő hűség miatt nem engedi. nincs meg a minimum 21 hónap, így csak új előfizuval tudod

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @teherwagonmég egy év van a hűség időmből és ugye azt szerettem volna meghosszabbítani úgy szerettem volna részletre venni és ezt a laptopot lehet venni részletben csak ugye ahhoz pluszt kéne kötnöm az enyémen felül de mellékletben küldöm a laptopot és hogy mit ír ?

Screenshot_20200420-172224_Chrome.jpg

Screenshot_20200420-172234_Chrome.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @kdani17, hűség van még az előfizudon, illetve milyen laptop ez? előbbi lehet gond, utóbbi alapján kipróbálnám, nekem engedi-e (tehát nem az okozza-e, hogy az adott kütyüre valami miatt nincs is részlet)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most