pozso123

Rejtélyes hiba az internetkapcsolatban

Kérdés

Sziasztok. Rövid időre, (kb15 percre,) hetről hétre pár szor nem tudok semmilyen weboldalt elérni

egyszer csak a Google által üzemeltetett website ok kivételével. Az útvonal követés nem tud végig futni pl a speedtest. net esetén, vagy microsoft.com esetén de pingelni sem lehet. 

A szolgáltató nem javította ki többszörösen bejelentésre sem a hibát, mivel nem is észleli annak meglétét. 

Viszont egyértelmű hogy nem saját eszköz hiba. Mert a szolgáltató eszközére csatlakozva egyik eszközömmel sincs net (2 x windows 10,3x android)

Mit tudnék tenni a megoldás erdekében? 

Nmhhs hardveres szélessáv mérő sem éri el a mérő szervert

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Szia, nekem is van ilyen, hol gyakrabban, hol ritkán, de sajnos ha nem tartósan megy el a net, akkor semmit nem fognak vele csinálni. Én még a képet is csatoltam nekik.

Annotation 2020-04-24 223051.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

tudod mit mondtak rá? hogy visszamenőleg nem tudják lekövetni mi váltja ki. Nevetseges. Gyanitom  a vdsl2 kötéssel lesz a baj azonban nem hajlandóak megcsinálni. 

Egyébként biztos logolják a hibákat, és ha én tapasztalom akkor nekik is látni kéne. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, bosszantó, de a jó hír (bár nyilván idő, mire ez megoldást ad), hogy a Té dolgozik a réz kiváltásán. helyette optika megy mindenhová, azon nem lesz ilyen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IPv6 hibának tűnik. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most