Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tv go quick player


Simon István

Kérdés

Sziasztok!Nem rég kötettük be a telekomnál a tv.t,és az internetet,mivel külföldön dolgozok,és én is tudjak itt tv.t nézni,a tvgo segítségével!De egy kis gond adódott!Beléptem a tvgo.ba és kérte,hogy telepítsem a tvgo quick playert!Telepítettem is,de ha rákattintok egy adásra ismét kéri hogy telepítsem,és ezt folyamatosan csinálja!Tudnátok ezt ügyben segíteni,hogy mi lehet a probléma?Felhivtam a telekomot is segítenének is jó pénzért,de köszönöm én azt nem kérem!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok.

PC-n a legtöbb böngészőt kipróbáltam. Chrome, Firefox, Opera, Internet explorer, Microsoft Edge. Nekem az internet exploreren kívül soha semmin nem ment a tv go sajnos.

Ekövettem azt a hibát hogy be frissitettem microsoft edge-re ott vége is lett a dolognak. Elég körülményes volt  vissza raknom az explorert, mert a microsoft megprobál meggyőzni hogy nem kell az már neked, de végül sikerült így megint tudok tv go-zni.

Az összes böngészőm napokig próbál bejelentkezni vagy az appot telepíteni eredménytelenül, de az internet exploreren hibátlanul megy.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 perce, Simon István írta:

Köszönöm a válaszodat!Próbáltam már más böngészőt is opera,mozilla,chrome,de sajnos egyiken se megy mindenhol ugyan azt irja ki!Le is töröltem és ujra telepítettem de semmi!Sajnos már nem tudom mit csináljak vele!

Sajnos akkor nekem sincs ötletem. Nálam is jelentkezett már ez a probléma. Nem csináltam vele semmit, egyszer csak megjavult. A gép újraindítása sem árthat egy egy telepítés után. Esetleg próbsld ki egy virtuális gépben, ahol semmi más nincs telepítve mint oprendszer böngésző tvgo. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszö

3 perce, btz írta:

Sajnos akkor nekem sincs ötletem. Nálam is jelentkezett már ez a probléma. Nem csináltam vele semmit, egyszer csak megjavult. A gép újraindítása sem árthat egy egy telepítés után. Esetleg próbsld ki egy virtuális gépben, ahol semmi más nincs telepítve mint oprendszer böngésző tvgo. 

Köszönöm a tanácsodat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...