Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számla


Mistvan

Kérdés

Hali

Szóval, március várom a Telekom számlát, csak várok és várom, ápr 22 megjött a számla amiben az áprilisi csekk van, mondom ok, biztos elkeveredett a márciusi számla, ápr 23 befizetem a számlát, felhívtam a Telekomot hogy még nem jött meg a márciusi számla vagy a figyelmeztetés hogy nem fizetem be a márciusi számlát, ok küldjenek ki csekket amin betudom fizetni a márciusi számlát, mondta a férfi hogy 5 nap múlva megérkezik, eltelt 1 hét, szinte el is felejtetem, nem jött meg, két hét múlva sem, most vagyok 3 hétnél, megérkezett a számla amin az eredeti összeg van, nincs rajta a + pénz, nem tudom hogy ez a márciusi számla vagy amit el küldtek ápr 23, mert az eredeti összeg van rajta és a lejárati idő az márciusi.

Mit csináljak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
6 órája, btz írta:

Üdv! 

Használd az online felületet vagy telepítsd a Telekom applikációt annak ellenőrzésére, hogy mi van be fizetve, mi nincs, de akár a be fizetést is elintézheted online, a kapcsolódó számlákat PDF fájl formátumban letöltheted. 

köszi a jó tanácsot, de nem szeretem az elektromos bizonylatot. maradok a postás cseknél.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 05. 14. at 17:17, Mistvan írta:

Hali

Szóval, március várom a Telekom számlát, csak várok és várom, ápr 22 megjött a számla amiben az áprilisi csekk van, mondom ok, biztos elkeveredett a márciusi számla, ápr 23 befizetem a számlát, felhívtam a Telekomot hogy még nem jött meg a márciusi számla vagy a figyelmeztetés hogy nem fizetem be a márciusi számlát, ok küldjenek ki csekket amin betudom fizetni a márciusi számlát, mondta a férfi hogy 5 nap múlva megérkezik, eltelt 1 hét, szinte el is felejtetem, nem jött meg, két hét múlva sem, most vagyok 3 hétnél, megérkezett a számla amin az eredeti összeg van, nincs rajta a + pénz, nem tudom hogy ez a márciusi számla vagy amit el küldtek ápr 23, mert az eredeti összeg van rajta és a lejárati idő az márciusi.

Mit csináljak?

A számláról könnyen kiderítheted, hogy melyik tárgyidőszakra szól, mivel rajta van.

Amennyiben nem szeretnél élni az online lehetőségekkel a 1414-es telefonszámon is el tudják mondani, hogy melyik számlád kiegyenlített, melyik nem, illetve postai csekket is újra igényelheted a tárgyidőszakra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...