Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Körülöttem optika, de nálam csak réz?


Haver

Kérdés

Üdvözlet,

Olyan kérdésem lenne, hogy előfordulhat-e olyan dolog, hogy XVI. kerületi centenáriumi lakótelep hálózat fejlesztésekor kihagynak egy lakótelepi lépcsőházat a fejlesztésből és amíg a szomszédoknál és mindenütt körülöttem (pl mellettem lévő lépcsőházban) optika van 1000-2000-mbitn, addig nálunk "állítólag" csak rezes hálózat elérhető? Olyan hihetetlennek tűnik nekem mert a panelok még csak nem is különállóak és kb a hangom is átszűrődik a szomszédos lépcsőházakba ezért nem hinném, hogy 10-20 méterrel odébb már nem érne el bármiféle kábel. :D

Érdeklődtem ez ügyben a Telekomnál de nem tudtak válaszolni, és furcsa, hogy a tér 2-es és 4-es számú lépcsőházban van optika az online felület szerint is ,viszont ahol én lakom 3-mas számú házban csak réz van. És sorolhatnám 1-től 10x ig... de mindenhol elérhető az optika. Létezik, hogy nálunk kihagyták vagy csak az online felület mutatja rosszul? Vagy én tudok rosszul valamit? Kihez lehet az ügyben fordulni, hogy hozzánk is behúzzák az optikát?

Előre is köszi a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...