Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Foglalt jelzés beszélgetés közben


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

két hete vettem a tétől egy iphone xs mobilt. Azt vettem észre,időnként beszéd közben foglaltat jelez,megszakad,es kiirja,hogy a hivas sikertelen. Ilyen dolog a huawei mate 20 pro val is volt,azzal sokkal tobb,mint az iphone-al.Az apple nel csinaltak hardveres es szoftveres diagnosztikat,es mindent rendben találtak.Kartyacsere is volt.Az elozo mobilom Huawei Mate 20pro volt,azelott p 9 plusz. mindegyik csinalta ezt gyakran,az iphone sokkal kevesebbszer.Altalaban 20 perc vagy felora,esetleg 40 perc beszed utan.A masik fel azt veszi eszre,hogy megszakadtunk.en meg foglalt hangot hallok.Megneztem a hivaslustat is,nem volt nem fogadott hivasom.Mi lehet a gond?

köszönöm valaszukat!

A7C7564E-E1BF-4096-9E79-014ADF4D6B7D.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Márffy Magdolna! Javasoljuk, hogy vidd be a készüléket a gyártói szervizbe, ahol megvizsgálják a készüléket és a segítségedre lesznek. A gyártói szervizek listáját ide kattintva találod. Amennyiben a Telekomnál vásároltad a készüléket, akkor mobilfutárral történő szervizünket is igénybe veheted, amiről ide kattintva tájékozódhatsz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...