Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optika. Réz a fényben


asd123.

Kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Nyírlugoson, mikorra várható optikai internet élesítése, mivel 2018 decemberében már felkerültek az oszlopokra a kötődobozok. Így 1,5 év távlatában semmi változás nem történt. Jelenleg Net Plusz díjcsomag van, ami 40 Mbit/s “hasít” néha kicsit kevesebb.  Nagyobb csomag nem érhető el. Próbáltam az elérhető pályázatok között keresni, de sehol nem szerepel a település. Válaszokat előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello asd123., járásra (és a SZIP mozaikszóra) érdemes keresni, az határozza meg, hogy melyik szolgáltató nyert, tehát a SZIP-ben kitől várhatod a fejlesztést. nálatok nem Tés lesz a háló (vagy legalábbis nem a mostani, SZIP körben, mert később a Té szerintem mindenhol cseréli majd a rezet). a 1,5 év meg tényleg érdekes, ott lehet valami zűr, mert az engedélyeztetés mindenhol lassú és macera, de hogy ennyire... privátban elküldöm a nyertest

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha tudtad, hogy ők azok, akkor nem értem, miért itt érdeklődsz, ez Tés fórum (no offence, felőlem nyugodtan, csak mondom) B| a másfél éves patthelyzetet átérzem (nálatok nem a lakóközösségen, közös képviselőn, műemlékvédelmen vérezhet el, inkább valami banálisabb dolog akaszthatta meg). a semmi válasz meg nem kifejezetten XXI. századi, engem is bosszantana :( ha van esetleg több elérhetőségük, én a helyedben megpróbálnám egyszerre mindet (kizárandó a már használaton kívüli vagy nem erre használt címet, esetleges technikai hibát), az egyiken csak eljutsz valakihez, aki válaszol. majd ha jutsz valamire, megírod? akár privátban, érdekel a vége

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@teherwagon Sikerült az ügyfélszolgálattal beszélnem, ők ezen részem nem nyújtanak szolgáltatást, csak hálózat építéssel foglalkoznak (amit gondoltam). A hölgy közölte hogy még engedélyezésre vár, az is hosszú hónapokat vesz igénybe. Mondtam hogy de már 1,5 éve fent lógnak az oszlopokon a hozzá való és semmi változás, erre azt mondta ez ilyen.  Szóval nem lettem ezzel se előrébb. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...