Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilnet lassú, magas ping


dracorex

Kérdés

Sziasztok!

Ugyan már az online chat felületen bejelentettem a hibát, ott azt a választ kaptam hogy a Telekomnál van a hiba, de azért itt is szeretném bejelenteni biztos ami biztos:

2 napja nagyon lassú a mobilnetem egész nap(2-3 mbit/s,70-80 ping) ez egyébként mind a 2 nap szinte perce pontosan este 11 körül visszaállt normális pingre, és sebességre.
Hozzátenném, hogy a tőlem 10-15 km-re lévő ismerősöm ugyan ilyen rettenet lassú sebességeket mér :(

ping.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia!

Nagyon sajnáljuk, hogy problémát tapasztalsz a szolgáltatásunk használata közben. Amennyiben más felületen már bejelentetted a hibát, akkor azt az illetékes  műszaki részlegünk kezelni fogja.

Egy adott problémával kapcsolatban csak egy hibajegy rögzítésére van lehetőség. Bízunk benne, hogy kollégáink minél előbb tudnak segíteni a megoldásban. A javításig türelmedet köszönjük!

 

Ekkor: 2020. 06. 27. at 15:09, dracorex írta:

Sziasztok!

Ugyan már az online chat felületen bejelentettem a hibát, ott azt a választ kaptam hogy a Telekomnál van a hiba, de azért itt is szeretném bejelenteni biztos ami biztos:

2 napja nagyon lassú a mobilnetem egész nap(2-3 mbit/s,70-80 ping) ez egyébként mind a 2 nap szinte perce pontosan este 11 körül visszaállt normális pingre, és sebességre.
Hozzátenném, hogy a tőlem 10-15 km-re lévő ismerősöm ugyan ilyen rettenet lassú sebességeket mér :(

ping.png

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...