Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Letöltési sebesség


Gyuszi12

Kérdés

Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy én ha jól látom egy 150Mbit/s internetcsomagban vagyok amiben 15Mbit/s a garantált letöltési sebesség, de amikor letöltök egy játékot, vagy épp frissítés van, akkor csak 2-3Mbit/s sebességgel töltődik le az adott játék, ezáltal egy 70 GB-os játék hosszú órák után jön le. Egy 2 GB frissítés 1 óráig tartott kb. Mit tudok tenni, miért nem a garantált 15Mbit letöltési sebesség van? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Gyuszi12, a játékletöltés a csomagtól függetlenül is neuralgikus. egyrészt ha rézhálón lógsz, akkor annyi a le-feltöltésed, amennyit a helyi háló bír (majd a tagtársak javítanak, ha kell, de rézen szerintem nem 15 a garantált letöltés, már ha ezért van kis csomagod egyáltalán). másrészt kérdés, hogy milyen eszközre és min keresztül töltesz le. egészen más lehet a sebesség kábelen (garantált sebesség csak erre van) és wifin (itt bármi lehet). aztán másképpen viselkedhet egy friss vagy egy éppen akciós cím, amit az egész országból, de akár az egész világból rövid idő alatt próbálnak meg letölteni ezerrel (utóbbira példa egy XBox gold játék vagy egy készítő által promózott, pár napig ingyenes cucc bármely platformon), mint egy régebbi, kevéssé érdekes darab. meg a platformmal is lehet éppen valami (átmenetileg lehasal, vagy nincs dedikált magyar csatornája, és annyira megugrik itthon az érdeklődés iránta, hogy az ingyenes útvonalak bedugulnak). szóval a megadott infók alapján látatlanban tippelgetek, úgy meg nehéz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...