Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TV GO app Anrdoid TV-n


JG78

Kérdés

Üdv,

Mint Telekom előfizető van a hálomban egy projektor amit filmezésre stb használok. Android TV van rajta gyárilag és néztem, hogy elérhető-e a TV GO szolgáltatás, hogy igy alkalmattán TV adásokat is nézhessek kényelmesen. Sajnos azt láttam, hogy a magyar verzió nem elérhető. Ahogy néztem van Horváth, Szlovák meg Cseh verziója is a TV GO appnak ami elérhető Android TVn de a magyar nem.

Tervben van, hogy valamikor a jövőben elérhető lesz a magyar TV GO Android TV-re is ?

 

Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hmm köszi a választ. Mondjuk múltkor néztem is a playstore-ban, hogy miért van 2 azonos nevű és funkciójú TV GO appja a telekomnak de akkor az általad ismertetett infó lesz az ok.

Mindenesetre egyik sincs fent sajna az Android TV féle playstoreban úgyhogy remélem idővel talán oda is felkerül egy kombatibilis változat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 17-7-2020 at 15:55, teherwagon írta:

Hello @JG78, az itt-ott megjelenő hírek és a TV GO valószínűsíthető utódja, a telekomtvgo megjelenése alapján a Té újrahúzza a teljes TV szolgáltatását. de hogy ez mit jelent majd a gyakorlatban, illetve mikorra lesz meg, az sajnos egyelőre nem ismert

Belenéztem az új telekomtvgo-appba. A manifest (configurációs) fájlban az android.hardware.touchscreen kulcs igazra van állitva. A régi app-ban ilyen beállitás (korlátozás) nincs.

Ez magyarul azt jelenti, hogy az új app csak valódi érintöképernyökkel ellátott eszközökre (mobil telefon, tablet) lett fejlesztve. Az Android TV (meg a félvér TV-boxok amelyek táblagépet emulálnak valódi érintöképernyö nélkül) nem támogatottak, pedig az appok tudnának rajtuk futni. Az új app tehát egy visszalépés ezen a területen a régihez képest.   

Hogy ez miért van arra csak tippelni tudok, úgyhogy ezt a válaszlehetöséget inkabb meghagyom a telekomosoknak.  Technikailag semmi akadája nem lenne a támogatásnak...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
10 perce, JG78 írta:

Köszi az infót. Az appot telefonon megnéztem és ránézésre egyébként is visszalépésnek tűnik felhasználhatóság szempontjából is. Mellé a te általad küldött infó meg nem tölt el akkor bizakodással, hogy lesz hivatalos ATV verziója amit csak azért nem értek mert csomós T más orzságban található szolgáltatójának van 1:1-ben ugyanez a szolgáltatása és azok minden további nélkül el is érhetőek az ATV Google Store-on (szlovkák, lengyel, cseh, stb). 

Úgy látszik a magyar cégnek valamiért ez a dolog kimondottan szúrhatja a szemét ha ennyire kitartóan ellenkező irányba is fejleszti az alkalmazást.

Mind1. Túlélem ezt a dolgot csak nem értem ez a korlátozás miért jó nekik de ez van.

Igen, én is erre gondoltam. Szerintem nem jó nekik, hogy tudatosan az ellenkezö irányba fejlesztenek csak ezt még nem tudják :-).

Egyébként sikerült megoldást találnom az újabb korlátozásra  :-) Nem túl elegáns, de müködik, s addig el leszek vele amíg nem lesz valami más. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 10/7/2020 at 9:26, bucika írta:

Belenéztem az új telekomtvgo-appba. A manifest (configurációs) fájlban az android.hardware.touchscreen kulcs igazra van állitva. A régi app-ban ilyen beállitás (korlátozás) nincs.

Ez magyarul azt jelenti, hogy az új app csak valódi érintöképernyökkel ellátott eszközökre (mobil telefon, tablet) lett fejlesztve. Az Android TV (meg a félvér TV-boxok amelyek táblagépet emulálnak valódi érintöképernyö nélkül) nem támogatottak, pedig az appok tudnának rajtuk futni. Az új app tehát egy visszalépés ezen a területen a régihez képest.   

Hogy ez miért van arra csak tippelni tudok, úgyhogy ezt a válaszlehetöséget inkabb meghagyom a telekomosoknak.  Technikailag semmi akadája nem lenne a támogatásnak...

Köszi az infót. Az appot telefonon megnéztem és ránézésre egyébként is visszalépésnek tűnik felhasználhatóság szempontjából is. Mellé a te általad küldött infó meg nem tölt el akkor bizakodással, hogy lesz hivatalos ATV verziója amit csak azért nem értek mert csomós T más orzságban található szolgáltatójának van 1:1-ben ugyanez a szolgáltatása és azok minden további nélkül el is érhetőek az ATV Google Store-on (szlovkák, lengyel, cseh, stb). 

Úgy látszik a magyar cégnek valamiért ez a dolog kimondottan szúrhatja a szemét ha ennyire kitartóan ellenkező irányba is fejleszti az alkalmazást.

Mind1. Túlélem ezt a dolgot csak nem értem ez a korlátozás miért jó nekik de ez van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...