Ugrás a tartalomhoz
  • 0

magas max ping, mikro laggok


BekesiBeni

Kérdés

Sziasztok! 

/Esztergom-telekom300Mbites net/

Ez a hiba nyílván nem videónézés közben kerül elő, hanem esetleg játék közben. meter.net/ping-test/ en lemérve (a játékban tapasztaltak után)  2-3 másodpercenként felugrik a pingem 600 fölé. Az elmúlt hónapban 2x volt kint telekomos szerelő, kicserélték a modemet, lemérték a jelszintet de nekik valahogy mindíg nagyon alacsonyat jelzett, egyértelműen azért mert az Ookla átlag pinget mér és nem részleteset. Igy sajnos egyszer se sikerült nekik megoldást találni.  Ezért megkaptam a, valószínű a pingelt szerverrel van probláma választ, de néha volt, hogy be van e kapcsolva a készülék. Megpróbáltam mindent de nem lett jó, ilyenkor mit tudok tenni? 

 

Képkivágás.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: BekesiBeni
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Ezelőtti internet szolgáltatómnál volt ez a problémám, ezért is váltottam.... bár mondjuk az mikro hullámú internet volt.

Esetleg nem lehet probléma a kábellel vagy a porttal? Egyébként a jitter is nagyon magas...nekem Réz hálózatom van itthon 50/15 és nekem nincs ekkora zaj..:/

Írj BTZ-nek, szerintem ő fog tudni segíteni neked ez ügyben!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...