Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Eseti net bővítő érvényessége


bargergo

Kérdés

Sziasztok!

Ha ma lefogyott a díjcsomaghoz tartozó adatkeretem, és vettem Extra Net 1 GB adatbővítőt, akkor ha ezek után díjcsomagot váltok nagyobb netre holnap, akkor az adatbővítővel vett adatkeret megmarad?

Nekem az lenne a logikus, ha megmaradna, mivel az eseti bővítős oldalon oldalon 30 napos érvényességet írnak, viszont a gyakori kérdéseknél az szerepel, hogy ezek az eseti bővítők az internet csomag fordulónapjáig érvényesek. Gondolom, ha díjcsomagot váltok, akkor a fordulónap a váltástól újraindul, így ha a fordulónapig érvényes, akkor elveszik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
48 perce, bargergo írta:

Sziasztok!

Ha ma lefogyott a díjcsomaghoz tartozó adatkeretem, és vettem Extra Net 1 GB adatbővítőt, akkor ha ezek után díjcsomagot váltok nagyobb netre holnap, akkor az adatbővítővel vett adatkeret megmarad?

Nekem az lenne a logikus, ha megmaradna, mivel az eseti bővítős oldalon oldalon 30 napos érvényességet írnak, viszont a gyakori kérdéseknél az szerepel, hogy ezek az eseti bővítők az internet csomag fordulónapjáig érvényesek. Gondolom, ha díjcsomagot váltok, akkor a fordulónap a váltástól újraindul, így ha a fordulónapig érvényes, akkor elveszik.

Szia! Felvettük illetékes kollégáinkkal a kapcsolatot kérdésed ügyében. Kis türelmedet kérjük a válaszadásig. ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
13 órája, bargergo írta:

Sziasztok!

Ha ma lefogyott a díjcsomaghoz tartozó adatkeretem, és vettem Extra Net 1 GB adatbővítőt, akkor ha ezek után díjcsomagot váltok nagyobb netre holnap, akkor az adatbővítővel vett adatkeret megmarad?

Nekem az lenne a logikus, ha megmaradna, mivel az eseti bővítős oldalon oldalon 30 napos érvényességet írnak, viszont a gyakori kérdéseknél az szerepel, hogy ezek az eseti bővítők az internet csomag fordulónapjáig érvényesek. Gondolom, ha díjcsomagot váltok, akkor a fordulónap a váltástól újraindul, így ha a fordulónapig érvényes, akkor elveszik.

Szia! Köszönjük türelmed! Az Általános szerződési feltételek ( 2.2.5.1.Eseti forgalombővítő opciók) a mérvadóak, mely szerint: " Lezárt és értékesíthető mobil internet-hozzáférési szolgáltatásokhoz és díjcsomagokhoz, valamint benne foglalt adatmennyiséget tartalmazó mobil díjcsomagokhoz, illetve önálló mobil internet-hozzáférési díjcsomagokként igénybe vehető eseti forgalombővítő opciók. Az eseti forgalombővítő opciók a bennük foglalt adatmennyiséget biztosítják az aktiválástól számítva 30 napig a feltüntetett díj ellenében. Az eseti forgalombővítő opciókban foglalt adatmennyiség belföldön és EU roaming helyzetben egyaránt felhasználható. A harmincadik nap végéig el nem használt adatmennyiség elveszik, azt követően a megmaradó egyenleg nem használható fel. Az eseti forgalombővítő opciókban foglalt adatmennyiségek DuoNet és MultiSIM kártyákkal megoszthatóak.” ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...