Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Aréna 4


solc

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
9 hours ago, Telekom szakértő said:

Szia!

A Magyar Telekom tartalombeszerzéssel foglalkozó területe folyamatosan figyeli a piaci szereplők aktivitásait, az egyes sportjogok jogtulajdonosok közötti vándorlását, illetve az előfizetőink igényeit.

 

Mind a Spíler Extra applikáció (TV2 Csoport), mind pedig az Arena4 (DMC Zrt) csatorna jogtulajdonosaival kapcsolatban vannak, de egyelőre további információ nem áll rendelkezésre. Kövesd közösségi felületeink továbbra is, hogy azonnal értesülhess, ha bekerül. ^Attila

Szia!

Köszönöm a válaszod! Reméljük a legjobbakat.

Szerintem lenne rá piaci igény, mert a Telekom a második legnagyobb az előfizetői bázisa.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
10 hours ago, btz said:

Amint lesz l valami, ide biztos ki lesz téve. Kövesd a fórumot

Tudom, nem rajtad (rajtatok) múlik, de már tavasz óta meglehetett volna állapodni. Itt a fórumon is már jó páran kérdeztük, facebookon még többen, meg szerintem a telefonos ügyfélszolgálaton is elég sokan. A fórumot napi szinten követem, hogy van-e már valami fejlemény.

Mivel már nincs hűségidőm, szerintem váltani fogok.

Azért az érdekes (nagyközségben lakom), hogy a Telekom az optikai hálózatát megosztja a másik két szolgáltatóval (***** és pr)! Ha a piros szolgáltatóhoz megyek, akkor egy Telekomos szerelőnek be kell húznia a házba az optikai kábelt, utána a másik szolgáltatótól jön egy másik szerelő, aki hozza a HGW-t és a beltériket. Ezen tények fényében nem értem a Telekom hozzáállását. (Gondolom közösen tartják karban a hálózatot).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Szia!

A Magyar Telekom tartalombeszerzéssel foglalkozó területe folyamatosan figyeli a piaci szereplők aktivitásait, az egyes sportjogok jogtulajdonosok közötti vándorlását, illetve az előfizetőink igényeit.

Mind a Spíler Extra applikáció (TV2 Csoport), mind pedig az Arena4 (DMC Zrt) csatorna jogtulajdonosaival kapcsolatban vannak, de egyelőre további információ nem áll rendelkezésre. Kövesd közösségi felületeink továbbra is, hogy azonnal értesülhess, ha bekerül. ^Attila
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, solc írta:

Sziasztok Telekom szakértők!

Lehet-e már tudni valamit arról, hogy mikor kerül be az Aréna 4 sportcsatorna a kínálatba?

Az azért érdekes, hogy a piros színű szolgáltató és több kisebb szolgáltató már rég fel tudták venni a csomagjukba!

Lemerem fogadni, hogy a hétfőn induló pesti tv zokszó nélkül be fog kerülni, hogy menjen az agymosása népnek.

https://index.hu/belfold/2020/09/08/szeptember_14-tol_sugaroz_a_pesti_tv/

Amint lesz l valami, ide biztos ki lesz téve. Kövesd a fórumot

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
22 hours ago, teherwagon said:

Hello @solc, csak az optikás részre: a leírtak szerint a piros valószínűleg a Tétől veszi a hálózatot, de lehet, hogy az eszközöket is arra felétek. ezért van az általad tapasztalt furaság (vannak ilyen hibrid megoldások sok helyen az országban). ennek viszont semmi köze a TV csatornás felvetéshez, a szerződéseket minden szolgáltató külön intézi a műsoros cégekkel

Helló!

Ezt sejtettem, hogy így van, csak akkor is furcsa, hogy a pirosnál kedvezőbbek az árak, még úgy is, hogy veszi a hálózatot a Tétől.

Bocs az értetlenkedésemért, de szerintem érted mit nem értek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok Telekom szakértők!

Lehet-e már tudni valamit arról, hogy mikor kerül be az Aréna 4 sportcsatorna a kínálatba?

Az azért érdekes, hogy a piros színű szolgáltató és több kisebb szolgáltató már rég fel tudták venni a csomagjukba!

Lemerem fogadni, hogy a hétfőn induló pesti tv zokszó nélkül be fog kerülni, hogy menjen az agymosása népnek.

https://index.hu/belfold/2020/09/08/szeptember_14-tol_sugaroz_a_pesti_tv/

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @solc, csak az optikás részre: a leírtak szerint a piros valószínűleg a Tétől veszi a hálózatot, de lehet, hogy az eszközöket is arra felétek. ezért van az általad tapasztalt furaság (vannak ilyen hibrid megoldások sok helyen az országban). ennek viszont semmi köze a TV csatornás felvetéshez, a szerződéseket minden szolgáltató külön intézi a műsoros cégekkel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, solc írta:

Bezzeg a kormánypropagandát toló pesti tv szennycsatorna befog kerülni hétfőtől!!!

https://www.telekom.hu/static-tr/sw/file/lakossagi-aszf-valtozasok-osszefoglaloja-20200912-es-20200914-uj.pdf

Köszönjük telekom! >:(

Ez természetesen nem új csatorna. Amúgy a szolgáltató nehézkességében egyetértünk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...