Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV sávszélesség


kispal

Kérdés

Sziasztok!

Tegnap jött egy szerelő, hogy bekösse az iptv-t. Közölte nem lehet, mert csa k egy réz érpár van és ezen nem fog a HD müködni ahoz 30+ mega kell amit csak két érpáron tud adni. Az internetem kábelen megy tehát az nem zavarja. Ezen a réz érpáron telefon sincs mert az is aneten jön (Telekom via *****) Régebben ezen az érpáron 25Megás internet vidáman dolgozott. A Telekom OKOS szerint az IPTV-hez 8Mb kell. Kinek van igaza (MT477983731)mit tegyek, szeretném az iptvt 2 box-szalés felvétel opcióval .

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Bocsi teherwagon!

Mint írtam a rézen nincs és nem is lenne NET csak a tv. az én netem a kábeltv szolgáltató leányváll. bérbeadott hálózatán egy 150/5 ös jól menő valami, de ezen nem tudnak vagy nem akarnak iptv_-t adni, helyette ajánlották a rezet.

A ktv- nem szeretem a vacak box-a miatt ezért akarnék iptv-t

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @kispal, mindenkinek B| a te nézőpontodból szeretnéd, ha lenne. a szerelő viszont bölcsen meg akart kímélni egy szögberúgástól. nem tudom, a jelenlegi interneted mit bír, de normál rézre én nem kérnék, és nem is adnék IPTV-t. nem lehetetlen persze, csak az interneted és az IPTV is élvezhetetlen lesz, naponta fogod hívogatni a Tét, ami sem neked, sem nekik nem jó 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Aha, valami hibrid rendszer van nálatok, így már tiszta :) viszont némi módosítással így is ugyanaz a helyzet, nem kiszúrásból passzolta (a szerelőnek az az érdeke, hogy szerelhessen, a Tének és minden más szolgáltatónak meg az, hogy boldogan használd és fizess B|), hanem azért, mert úgy látta a jelenlegi hálóadatok alapján, hogy semennyire nem bírja majd el az IPTV-t. vagy határeset, így csak szenvedni fogsz vele. a régebben 25 mega volt most bármennyi, akár 1 mega is lehet, ezt ő látta. szóval erőltetheted, ha gondolod, ha határeset, akkor még az sem lehetetlen, hogy végül megcsinálják, de biztosan nem jársz jól vele, így nem javaslom

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ja, még egy, milyen település? a Telekom szakértők szerintem cím alapján megnéznék, várható-e fejlesztés ott, mert ha igen, érdemes megvárni azt (hibrid területen kétesélyes persze minden, de hátha, és nálad már egy VDSL is megoldana mindent, ha az optikai hajrában csinálnak még egyáltalán ilyet). vagy sat addig is. a Ténél én is azt használtam sokáig, és lehet, hogy a tagtársak megköveznek, de több szempontból jobban szerettem, mint az IPTV-t B|

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bocsi teherwagon!

Mint írtam a rézen nincs és nem is lenne NET csak a tv. az én netem a kábeltv szolgáltató leányváll. bérbeadott hálózatán egy 150/5 ös jól menő valami, de ezen nem tudnak vagy nem akarnak iptv_-t adni, helyette ajánlották a rezet.

A ktv- nem szeretem a vacak box-a miatt ezért akarnék iptv-t

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia teherwagon!

A Település Győr-Ménfőcsanak. Nem hiszem, hogy itt telefon vonal vonatkozásában nagy fejlesztés lesz, mert a Kábelszolgáltató is a Tkom érdekeltsége, igy egymással nem konkurálnak. A vonalas telefont is áttették a kábeles netre ezért üres a réz és ezért furcsa, hogy nincs még egy szabad érpár a hét szomszédnál. Na de mindegy csak olyan régen húzodott az ügy (júli 25) hoy már felhúztam magam mert előre lekábeleztem a lakásban a dolgokat és reméltem, hogy a feleségemnek is egyszerüsödik a boxok kezelése, mert a nyaralóban is iptv van igy nem keveredünk bele.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, kispal írta:

Sziasztok!

Tegnap jött egy szerelő, hogy bekösse az iptv-t. Közölte nem lehet, mert csa k egy réz érpár van és ezen nem fog a HD müködni ahoz 30+ mega kell amit csak két érpáron tud adni. Az internetem kábelen megy tehát az nem zavarja. Ezen a réz érpáron telefon sincs mert az is aneten jön (Telekom via *****) Régebben ezen az érpáron 25Megás internet vidáman dolgozott. A Telekom OKOS szerint az IPTV-hez 8Mb kell. Kinek van igaza (MT477983731)mit tegyek, szeretném az iptvt 2 box-szalés felvétel opcióval .

Ez csak lerázás, nálam évekig 10 Mbs sávszélességen volt IPTV, később aztán lett VDSL.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...