Ugrás a tartalomhoz
  • 2

aréna4


Haraszlin Zsuzsi

Kérdés

Aréna4 csatorna

Bár nem értem, hogy hogy lehet, hogy csak egy olyan  csatorna közvetíti az NFL meccseket aminek nagyon kicsi a lefedettsége.

A másik megnéztem ebben a témában a levelezéseket, szerintem ez nagyon jó üzlet lenne a szolgáltatóknak, mert tuti, hogy aki eddig nézte az NFL közvetítést az most is szeretné. Tehát plusz előfizetések.  Remélem még lehet valamit tenni, 5 nap múlva kezdődik. Gyorsan, gyorsan!!!!

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
5 perce, limbi76 írta:

helótok az aréna4 még nincs még bent állitolag okt 6 tól már kellene?.én iptv családi és mozi csomagom van kábelen nincs. várhazó-e

 

Szia!

Bent van HD és SD változatban is, most ellenőriztem le. Indítsd újra a boxot és akkor be frissül a csatorna lista. Ugye a 2020.09 új IPTV Szuper Családi Mozi csomagod van, és nem 2020.09 előtti, mert ha régebbi csomagod van akkor csomagot kell váltani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Szia Zsuzsi!

A legnépszerűbb események közvetítési jogának birtoklása elég komoly üzleti érdek és presztízs az egyes sprotcsatornáknál, súlyos pénzekért cserélhetnek gazdát - akár érvről évre. Erre a folyamatra a szolgáltatóknak nincs hatása, a sportcsatornák és a közvetítések jogtulajdonosai "játszák le" ezeket a "meccseket" egymás közt.

Egy másik mérkőzés pedig amikor a szolgáltatók és csatornatulajdonosok egyezkednek a szolgáltató kínálatba kerüléséről. Ez egy hosszasabb tárgyalási folyamat redeményeként jöhet létre, mi is kapcsolatban állunk az Arena4 tulajdonosával és zajlanak a tártgyalások a bekerülésről. Dátummal azonban sajnos nem tudunk szolgálni, nem tudjuk megígérni, hogy az NFL indulására nálunk is itt lesz a a csatorna :(

Érdemes figyelned az online felületeinket és a számlavégi üzeneteket - ezeken a csatornákon be szoktunk számolni a fontos változásokról, illetve a csatornakínálat változásáról is. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
21 órája, Roli82 írta:

mert ha régebbi csomagod van akkor csomagot kell váltani.

Ezzel nyilván a legújabb csomag felé akarják terelni az előfizetőket. Nekem csak az a bajom ezzel a tereléssel, hogy az otthoni előfizetéseket csak egyben hajlandók módosítani, csak a tévécsomagot külön nem. Az én előfizetéseim még 2017. éviek, ahol még 250 Mbps letöltés van, most pedig már csak 300-as, drágábban (nincs szükségem a +50-re). Az Alap vezetékes telefon is többe kerül, azt meg végképp nem használom, csak a kedvezmény miatt van. A tévét megértem ha drágább, mert legalább tízzel több HD csatorna van benne.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2020. 10. 07. at 15:33, OldMike írta:

Ezzel nyilván a legújabb csomag felé akarják terelni az előfizetőket. Nekem csak az a bajom ezzel a tereléssel, hogy az otthoni előfizetéseket csak egyben hajlandók módosítani, csak a tévécsomagot külön nem. Az én előfizetéseim még 2017. éviek, ahol még 250 Mbps letöltés van, most pedig már csak 300-as, drágábban (nincs szükségem a +50-re). Az Alap vezetékes telefon is többe kerül, azt meg végképp nem használom, csak a kedvezmény miatt van. A tévét megértem ha drágább, mert legalább tízzel több HD csatorna van benne.

 

Üdv! Ez az egyben módosítós dolog kell a megfelelő kompatibiltások biztosításához. Pl. az új csomagban 3HD stream van, és ez egyes boxokon nem is működik, ráadásul elvárás, hogy újabb HGW-kel legyen szerelve (szintén többletköltség...). Egyébként ez a váltási szabály nem újkeletű, 2018 óta "velünk van". Ha a vezetékest nem használod, nyugodtan mondd le, 2017 szeptember óta már nem kell vezetékes telefon a Magenta1-es csomaghoz, vagy pl. a többelőfizetéses kedvezményekhez.

Mellesleg azóta van otthoni e-pack kedvezmény 600 Ft értékben, ami azért javít a költséghelyzeteden, ráadásul tavaly óta a mobil és az otthoni számla is egyberegisztrálható az új(abb) Magenta1-es csomagokban, így 1 számlában mobilos és otthonis e-pack kedvezményeket is érvényesíteni lehet.

Ekkor: 2020. 10. 06. at 21:36, batika írta:

üdv sajna nekem sincs pedig szuper családi mozi csomagom van

Szia! Neked is csomagot kell váltani valószínűleg...

Ekkor: 2020. 09. 10. at 13:35, cistron írta:

Szégyen, hogy egy ekkora szolgáltató ne tudjon megegyezni már régesrégen erről a rohadt közvetítésről!!!!!!!!!

BÉNÁK!

Most örültél volna, ha kedvezőtlen ajánlattal szerződnek le? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, DST írta:

Ez az egyben módosítós dolog kell a megfelelő kompatibiltások biztosításához

Természetesen nem vagyok guru, de véleményem szerint a boxoknak semmi köze ahhoz, hogy hány HD csatornát ad a szolgáltató, nincs itt szó semmilyen kompatibilitásról. A HGW-nek  esetleg lehetne, de inkább a szolgáltatott sávszélességtől függ. Nem hinném hogy a nálam lévő Sagemcom 3686 V2 ne lenne erre képes, és a 250 Mbps sem lehet gyenge pont. Ez csak egyszerű terelési ösztökélés a T részéről.

Amúgy meg a Magenta1 sem megoldás, mert ott rá lennék kényszerítve egy olyan mobilcsomagra, ami alapból drágább, mint a jelenlegi, és az én használati szokásaimhoz kifejezetten előnytelenebb is. Jelenleg van 80 perc lebeszélhetőségem bármilyen irányba (ami nekem elég), úgy meg lenne 30 perc csak Telekom irányba. Többször próbáltak már üzletkötők átcsábítani, mondtam számolják ki, kiszámolták és elköszöntek :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
19 órája, OldMike írta:

 

19 órája, OldMike írta:

Természetesen nem vagyok guru, de véleményem szerint a boxoknak semmi köze ahhoz, hogy hány HD csatornát ad a szolgáltató, nincs itt szó semmilyen kompatibilitásról. A HGW-nek  esetleg lehetne, de inkább a szolgáltatott sávszélességtől függ. Nem hinném hogy a nálam lévő Sagemcom 3686 V2 ne lenne erre képes, és a 250 Mbps sem lehet gyenge pont. Ez csak egyszerű terelési ösztökélés a T részéről.

Amúgy meg a Magenta1 sem megoldás, mert ott rá lennék kényszerítve egy olyan mobilcsomagra, ami alapból drágább, mint a jelenlegi, és az én használati szokásaimhoz kifejezetten előnytelenebb is. Jelenleg van 80 perc lebeszélhetőségem bármilyen irányba (ami nekem elég), úgy meg lenne 30 perc csak Telekom irányba. Többször próbáltak már üzletkötők átcsábítani, mondtam számolják ki, kiszámolták és elköszöntek :D

Hát, azért elég sokfajta box van :D

Felvehetem a kesztyűt? 80 perc; esetleg SMS? Mobilnet? Ár? 

Jelenleg 50 perc/SMS-es S csomag,

meg korlátlan hálózaton belüli+30 perc/SMS egyéb irányos M csomag van jelenleg a low enden. 

 

Gondolom a net esetében akkor a 300-as szint elegendő, tévén meg van szuper családias HD.

Valamit kihagytam esetleg? Többi előfizetés ugyanezt tudja? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, DST írta:

Felvehetem a kesztyűt?

Egyáltalán nem akarnék harcolni, meggyőzhető vagyok. Valami változhatott a másfél hónappal ezelőttihez képest (akkor volt utoljára Magenta1 számítás). Akkor még egészen biztosan csak a Telekom hálózaton belül volt a lebeszélhetőség, a 30 vagy 50 percben nem vagyok biztos. A szokásos hívásaimnak a fele biztosan hálózaton kívülre irányul, ezeknek a díja miatt volt ez előnytelen. Az 1 helyett 4 GB mobilnetre nincs igazán szükségem, tehát nem kompenzált volna. A mostani Mobil S (hálózatilag már nem lekorlátozott) csomag már kifejezetten előnyös lehetne a Mobil S 2017 csomagomhoz képest.

Elképzelhető hogy újra kellene számoltatnom egy díjcsomagváltás (esetleg Magenta1) valódi díjait egy T üzletben. Van olyan díjtöbblet (igaz nem ezres nagyságrendű) amit felvállalnék, és ami mögött van többletszolgáltatás is (több HD csatorna, 3 HD stream a 2 HD+1 SD helyett).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...