Ugrás a tartalomhoz
  • 0

A www.telekom.hu on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad!


blaszlo

Kérdés

Sziasztok!

A www.telekom.hu oldal on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad napok óta! A bejelentkezést próbáltam mobilszám + jelszó és mt azonosító + kiküldött sms kód, mindkettőnél ugyanaz a hibaüzenet (3. kép). A következő internet böngészőkből másik gépen is próbáltam sikertelenül bejelentkezni Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox. Képek mellékelve! Rendszeresen használjuk az on-line felületet, időnként volt, hogy lassan töltötte be a lekért adatokat, de eddig nem volt jellemző a teljes belépési probléma.


Mi lehet a probléma?

 

3. Hibaüzenet.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: blaszlo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 09. 12. at 22:07, blaszlo írta:

Sziasztok!

A www.telekom.hu oldal on-line felületére bejelentkezéskor hibaüzenet fogad napok óta! A bejelentkezést próbáltam mobilszám + jelszó és mt azonosító + kiküldött sms kód, mindkettőnél ugyanaz a hibaüzenet (3. kép). A következő internet böngészőkből másik gépen is próbáltam sikertelenül bejelentkezni Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox. Képek mellékelve! Rendszeresen használjuk az on-line felületet, időnként volt, hogy lassan töltötte be a lekért adatokat, de eddig nem volt jellemző a teljes belépési probléma.


Mi lehet a probléma?

 

3. Hibaüzenet.jpg

Szia!

Még mindig tapasztalod a belépési problémát? ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia Norbi! Amennyiben még mindig tapasztalod a hibát és ezen a sütik/cookie-k törlése sem segít (vagy másik böngésző), kérjük írd meg nekünk privát üzentben a belépéshez használt azonosítód, valamint azt a mobilszámot, vagy MT azonosítót, amelyik szolgáltatásod szeretnéd betölteni és ahol ez a hibaüzenet fogad! Köszönjük! ^Attila

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...