arstv

Internet, fejlesztés.

Kérdés

Üdvözletem, a településemen kb mindenhol van telekom internetszolgáltalás... Az én Címemen, 2428,Kisapostag, Hegyalja út  38, viszont nincsen pár házzal odébb viszont igen... És mikor kérdeztem azt írták,hogy 3 hónapon belül ez így is marad.. Azóta eltelt még sincsen semmi..

És hát internet nélkül vagyunk kb.

Azt szeretném kérdezni hogy várható-e ide internetelérés végre? Többen is váltanánk az utcából csak hát semmit sem tesznek érte a Telekom-nál.

Hogyan lehetne megoldani, a bevezetést? Mivel tudom jól hogy az internetkábel itt van..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

3 órája, ^Dániel írta:

Szia!

Megérkezett a válasz a műszakisoktól, sajnos egy nem túl jó hírrel :( Tájékoztatásuk szerint a következő két évben nem várható fejlesztés a településen :(

^Dániel

Üdv, köszönöm a segítséget.

Bár a fogyasztó-baráti részét a vállalkozásnak körberöhögném, hogy a 21. Században internet nélkül hagynak valakit mikor 50 nyamvadt méter kábelről lenne szó... Semelyik másik szolgáltató nem tenné meg ezt szerintem, ha ki lenne nekik is építve csak ez a béna cég mindent felvásárol. Szánalmas.

Önköltségre is megcsinálnám, ha lehetne bár a telekomra feleslegest pénzt pazarolni ezek szerint. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Megérkezett a válasz a műszakisoktól, sajnos egy nem túl jó hírrel :( Tájékoztatásuk szerint a következő két évben nem várható fejlesztés a településen :(

^Dániel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 perce, Telekom szakértő írta:

Szia! Ismét továbbítottuk a címet és a kérdés a helyi műszsakis csoportunk felé és tájékoztatást kértünk, hogy van-e már valamilyen fejlemény a fejlesztés ügyében. Amint kapunk tőlük visszajelzést megírjuk neked is, addig is köszönjük szépen a türelmedet. ^Dániel

Rendben, köszönöm szépen. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
29 perce, arstv írta:

Szia, nos hát december van és a kérdésem még mindig adott.

Történt valami változás a szituációban? 

Szia! Ismét továbbítottuk a címet és a kérdés a helyi műszsakis csoportunk felé és tájékoztatást kértünk, hogy van-e már valamilyen fejlemény a fejlesztés ügyében. Amint kapunk tőlük visszajelzést megírjuk neked is, addig is köszönjük szépen a türelmedet. ^Dániel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. 09. 16. at 14:46, Telekom szakértő írta:

Szia!

A címmel kapcsolatban augusztus elején érkezett kérdés, melyre illetékes kollégánktól azt a választ kaptuk, hogy a következő 3 hónapban nem várható fejlesztés.
Jelenleg nincs más információnk.
Kérjük, hogy december elején érdeklődj újra ezzel kapcsolatban.
Együttműködésed és megértésed köszönjük. ^Zsani

Szia, nos hát december van és a kérdésem még mindig adott.

Történt valami változás a szituációban? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. 09. 13. at 13:55, arstv írta:

Üdvözletem, a településemen kb mindenhol van telekom internetszolgáltalás... Az én Címemen, 2428,Kisapostag, Hegyalja út  38, viszont nincsen pár házzal odébb viszont igen... És mikor kérdeztem azt írták,hogy 3 hónapon belül ez így is marad.. Azóta eltelt még sincsen semmi..

És hát internet nélkül vagyunk kb.

Azt szeretném kérdezni hogy várható-e ide internetelérés végre? Többen is váltanánk az utcából csak hát semmit sem tesznek érte a Telekom-nál.

Hogyan lehetne megoldani, a bevezetést? Mivel tudom jól hogy az internetkábel itt van..

Szia!

A címmel kapcsolatban augusztus elején érkezett kérdés, melyre illetékes kollégánktól azt a választ kaptuk, hogy a következő 3 hónapban nem várható fejlesztés.
Jelenleg nincs más információnk.
Kérjük, hogy december elején érdeklődj újra ezzel kapcsolatban.
Együttműködésed és megértésed köszönjük. ^Zsani

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @arstv, Kisapostag a SZIP-ben nem Tés terület :( először azt hittem a leírtak alapján, hogy ettől függetlenül zajlik nálatok Tés fejlesztés, csak hozzád nem ért még el. de megnéztem a Té oldalán, nálad semmilyen, a település más részén Té koax van, tehát tipikusan nem rezes misszió, amit felfejlesztenek vagy optikára cserélnek. elsődlegesen annak kellene fejlesztenie egyébként ott, aki a SZIP-ben nyert. a jó hír az, hogy a Té SZIP-től függetlenül is fejleszt sok helyen, szóval semmi sem lehetetlen, de ezek alapján tuti nem idén lesz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most