Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom tvgo alkalmazás nem tölthető le


Kdaniel

Kérdés

Üdv! 

Regisztráltam az új telekom tvgo-ba számítógépen. Ezután a régi androidos alkalmazásba nem engedett be, írta, hogy töltsem le az újat. Viszont a play áruházban a következő üzenet fogadott: Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban. Most hogyan tovább? Az android verzióm és minden egyéb feltétel teljesül, magyarországon próbálnám letölteni, többször is próbáltam, de mindig ez az üzenet fogad.

A választ/válaszokat előre is köszönöm! 

Üdvözlettel, 

Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
49 perce, btz írta:

Üdv

Esetleg valamilyen külföldi VPN szolgáltatást használtsz, amitől a Play áruház azt gondolja, hogy külföldön tartózkodsz? 

Üdv!

Nem használok vpn-t. Huawei p30 lite a telefon, a mobilnetem illetve az otthoni internet kapcsolatom, amivel próbáltam telekomos, magyarországról próbáltam. A régi appal semmi gond nem volt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 09. 26. at 23:58, Kdaniel írta:

Üdv!

Nem használok vpn-t. Huawei p30 lite a telefon, a mobilnetem illetve az otthoni internet kapcsolatom, amivel próbáltam telekomos, magyarországról próbáltam. A régi appal semmi gond nem volt.

Értem. Sajnos akkor több ötletem nincs. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 09. 24. at 21:36, Kdaniel írta:

Üdv! 

Regisztráltam az új telekom tvgo-ba számítógépen. Ezután a régi androidos alkalmazásba nem engedett be, írta, hogy töltsem le az újat. Viszont a play áruházban a következő üzenet fogadott: Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban. Most hogyan tovább? Az android verzióm és minden egyéb feltétel teljesül, magyarországon próbálnám letölteni, többször is próbáltam, de mindig ez az üzenet fogad.

A választ/válaszokat előre is köszönöm! 

Üdvözlettel, 

Dániel

Szia Dániel! Beállítási probléma lehet, amit a következőképpen lehet kiküszöbölni. Bele kell menni a Play Áruházadban a „Fiók”-odba, lejjebb kell görgetni és a  "Csak akkor módosítsd a Play Áruházban a megadott országodat, ha új országba költözöl. További információ."  szöveget kell keresni.

Az utolsó mondat egy hivatkozás, arra kell kattintani és ott beállítani. Reméljük, hogy sikerrel jársz! :) ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Telekom szakértő írta:

Szia Dániel! Beállítási probléma lehet, amit a következőképpen lehet kiküszöbölni. Bele kell menni a Play Áruházadban a „Fiók”-odba, lejjebb kell görgetni és a  "Csak akkor módosítsd a Play Áruházban a megadott országodat, ha új országba költözöl. További információ."  szöveget kell keresni.

 

Az utolsó mondat egy hivatkozás, arra kell kattintani és ott beállítani. Reméljük, hogy sikerrel jársz! :) ^Kitti

 

Üdv,

köszönöm szépen, ez volt a probléma, meg is oldódott! A play áruház gondolt egyet és átállította, hogy az Egyesült Államokban vagyok, én soha nem állítottam be ilyesmit (kizárólag magyarországot). Korábban nem volt ilyen gondom, így erre nem is gondoltam.

1 órája, Telekom szakértő írta:

Szia Dániel! Beállítási probléma lehet, amit a következőképpen lehet kiküszöbölni. Bele kell menni a Play Áruházadban a „Fiók”-odba, lejjebb kell görgetni és a  "Csak akkor módosítsd a Play Áruházban a megadott országodat, ha új országba költözöl. További információ."  szöveget kell keresni.

 

Az utolsó mondat egy hivatkozás, arra kell kattintani és ott beállítani. Reméljük, hogy sikerrel jársz! :) ^Kitti

 

Ekkor: 2020. 09. 26. at 23:03, btz írta:

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
1 órája, Kdaniel írta:

Üdv,

köszönöm szépen, ez volt a probléma, meg is oldódott! A play áruház gondolt egyet és átállította, hogy az Egyesült Államokban vagyok, én soha nem állítottam be ilyesmit (kizárólag magyarországot). Korábban nem volt ilyen gondom, így erre nem is gondoltam.

Köszönjük a visszajelzést! :) Örömmel olvastuk, hogy megoldódott a probléma! ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...