Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem Megy a port forwarding


Benedek Sz

Kérdés

Sziasztok,

 

Az úgynevezett 'port forwarding'-al próbálozom a KAON CG3000 routeren. A 25565 portot próbálom kinyitni hogy barátokkal tudjak Minecraft servert hostolni. Eddig próbáloztam a portot kinyitni a windows tűzfalon és a router kezelői felületén kinyitni a portot de nem működött.

Eddig a  https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ -on próbálkoztam a port elérhetőségét elenőrizni de azt mondja hogy zárva.

 

Mi lehet a gond?

Válaszaikat előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
57 perce, Roli82 írta:

Ennél a típusnál router módban wanbridge a default beállítás. Egyébként a port nyitás az rendben van a Kaonon. Valami más fogja meg.

Van ötlet hogy mi lehet? Nekem nincs mert csak kinyitottam a router beálításait és megpróbáltam a google segítségével port forwardolni de elakadtam mert nem mond semmit a google hogy milyen beálítás lehet ami blokkolja a port forwardingot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 09. 27. at 11:51, Benedek Sz írta:

Sziasztok,

 

Az úgynevezett 'port forwarding'-al próbálozom a KAON CG3000 routeren. A 25565 portot próbálom kinyitni hogy barátokkal tudjak Minecraft servert hostolni. Eddig próbáloztam a portot kinyitni a windows tűzfalon és a router kezelői felületén kinyitni a portot de nem működött.

Eddig a  https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ -on próbálkoztam a port elérhetőségét elenőrizni de azt mondja hogy zárva.

 

Mi lehet a gond?

Válaszaikat előre is köszönöm!

Fut a Minercraft szerver a port ellenőrzése idején? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, btz írta:

Úgy látom a WAN bridge vab a WAN - nál. Nincs bridge módban a digitális elosztód saját router használatához? 

Ezt nem tudom hogy mit jelent, ezek voltak az alap beálítások a routerhez én csak a wifi nevét és a jelszavát cseréltem ki meg a port forwarding-ot próbáltam. Át kénne álítanni WAN bridge módra? azt hogyan?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...