Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Spíler1 - Premier League - A tartalom lejátszása nem lehetséges


sland

Kérdés

Sziasztok.

A PL meccsek tvgo-n keresztül nem elérhetők. Ez az egész szezonban végig így lesz? Korábban minden meccs nézhető volt hétvégéken is.

Szerkesztés: A topikot a tvgo szekció helyett véletlenül ide a csatornák közé nyitottam, majd légy szíves helyezzétek át!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sland
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Tegnap már a spanyol meccset se lehetett nézni. És a mai Huesca-Atletico ill. Real-Valladolid meccset se lehet majd, mert már jelzi a rendszer, hogy a tartalom lejátszása nem lehetséges.

Nem értem miért nem lehet jogilag megegyezni, ha már fizeti az ember az amúgy sem olcsó tv csomagot. A focikedvelőkkel szemben jó nagy kiszúrás, így kb semmit nem ér a TVGO. Kár, mert amúgy tetszik az új webes felület.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
1 órája, sland írta:

Tegnap már a spanyol meccset se lehetett nézni. És a mai Huesca-Atletico ill. Real-Valladolid meccset se lehet majd, mert már jelzi a rendszer, hogy a tartalom lejátszása nem lehetséges.

Nem értem miért nem lehet jogilag megegyezni, ha már fizeti az ember az amúgy sem olcsó tv csomagot. A focikedvelőkkel szemben jó nagy kiszúrás, így kb semmit nem ér a TVGO. Kár, mert amúgy tetszik az új webes felület.

Szia! El tudnád nekünk küldeni képernyőfotóval, hogy milyen hibaüzenetet kapsz? Csak egyes műsoroknál jelzi azt, hogy a tartalom nem érhető el? ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, Telekom szakértő írta:

Szia! El tudnád nekünk küldeni képernyőfotóval, hogy milyen hibaüzenetet kapsz? Csak egyes műsoroknál jelzi azt, hogy a tartalom nem érhető el? ^Kitti

Szia! Nincs hibaüzenetem, csak ha rámegyek a műsorra akkor nincs lehetőség élőben indítani. "A tartalom lejátszása nem lehetséges". Más csatornákat nem nagyon nézek a Spíler1, Spíler2, Sport1, Sport2-n kívül, de eddig csak a Spíler1-en tapasztaltam ezt kizárólag a Premier League és La Liga meccsek esetén.  Amíg viszont a Spíler2-n mentek a spanyol meccsek ott még lehetett őket nézni. A PL meccsek is az előző szezonban még nézhetők voltak, mostanra meg már egyik sem.

01.jpg

02.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, sland írta:

Szia! Nincs hibaüzenetem, csak ha rámegyek a műsorra akkor nincs lehetőség élőben indítani. "A tartalom lejátszása nem lehetséges". Más csatornákat nem nagyon nézek a Spíler1, Spíler2, Sport1, Sport2-n kívül, de eddig csak a Spíler1-en tapasztaltam ezt kizárólag a Premier League és La Liga meccsek esetén.  Amíg viszont a Spíler2-n mentek a spanyol meccsek ott még lehetett őket nézni. A PL meccsek is az előző szezonban még nézhetők voltak, mostanra meg már egyik sem.

01.jpg

02.jpg

Ugyan ez a helyzet nálam is. Ahogy már írtam, ez az online közvetítési jogok hiányából fakad. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...