Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Újraindítás után


Szergej985

Kérdés

A problémám a következő. Vásároltam egy Huawei p40 pro készüléket. Először sim kártya nélkül helyeztem üzembe amivel nem is volt probléma. Egészen addig amíg ki nem kapcsoltam újra a telefont, hogy behelyezzem a sim kártyát. Ez után bekapcsoltam a készüléket, és kér egy biztonsági kódot az android rendszer feloldásához. A probléma, hogy én nem állítottam be ilyet, és sehol nem találok erre vonatkozó leírást. Lehet-e esetleg valamiféle alapértelmezett pin. Köszönök bármi felé segítséget. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
1 órája, Szergej985 írta:

Mint említettem az android rendszer feloldásához kéri a kódot, sim nélkül is. 

Hozzáadtál valamilyen Google fiókot? Akkor előfordulhat olyasmi, hogy egybrégebbi készüléken használt kódot szinkronizált a telódra. 

Talán egy factory reset segítene. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, btz írta:

Hozzáadtál valamilyen Google fiókot? Akkor előfordulhat olyasmi, hogy egybrégebbi készüléken használt kódot szinkronizált a telódra. 

Talán egy factory reset segítene. 

Azon kívül hogy beléptem a Gmail fiókomba, nem adtam hozzá. De már a hozzáférését is töröltem a telefonnak. A factory resetre van mód kikapcsolt telefonnal? Mert konkrétan a bejelentkezési képernyőnél nem jutok tovább. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 perce, Szergej985 írta:

Azon kívül hogy beléptem a Gmail fiókomba, nem adtam hozzá. De már a hozzáférését is töröltem a telefonnak. A factory resetre van mód kikapcsolt telefonnal? Mert konkrétan a bejelentkezési képernyőnél nem jutok tovább. 

Beléptél a Gmail fiókodba. Azaz hozzáadtad ?

Igen van. Recovery módnak hívják. Keress rá a neten, hogy a te készülékednél hogyan hívható elő. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...