Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kaon CG3000 adatok nélküli admin oldalak


kalandor

Kérdés

Sziasztok, nálam a CG3000 eszköz admin oldala sajnos használhatatlan: ha belépek csak a statikus részek látszanak, konkrét adatok nem.

Pontosabban egyszer-egyszer megjelennek ilyen adatok is, de ha tabot váltok, stb. akkor megint eltűnnek az adatok. Így nem tudok beállításokat sem módosítani. Mi a teendőm, hogy megfelelően működjön az admin oldal? Chrome-ban és IE-ben sem jó. 

kösz!

 

CG3000.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

Ezt nálam akkor csinálja, ha Hálózat - IPv4  beállításnál hozzáadok egy statikus címet.

A megoldás annyi volt nálam, hogy törölni kellet a statikus címeket és újraindítani a Kaon-t.

Állítottál be statikus címet? Ha nem akkor csinálj egy resetet a következőképpen:

Hátul az USB port fölött van egy süllyesztett nyílás, azt nyomd be egy tűvel addig, hogy csak a legfelső led világítson.

Ekkor vissza áll default módba. Ez a folyamat eltart párpercig.

Ha ez sem hozza helyre, akkor hibabejelentés a 1414-en.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 12. 04. at 11:23, komaromi írta:

Sziasztok!

Erre még mindig nem jött ki valami firmware update? Nekem a DHCP range lecsökkentése sem megoldás, amint van static IP meg is adja magát az admin oldal. Azért ez egy elég basic feature, hogy ettől kiakadjon...

Én ma kaptam meg ezt a csodát és nálam is felmerült ez a probléma a fix ip-vel...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 06/01/2022 at 23:04, Hyperoner írta:

Én ma kaptam meg ezt a csodát és nálam is felmerült ez a probléma a fix ip-vel...

Alapból nem is érdekelne, mert átrakatnám bridge módba és mögé raknék egy routert, amit aztán úgy állítgatok, ahogy akarok. De ha jól értem más kérdéseknél írtak alapján, hogy ez IPTV mellett nem játszik, mert akkor az elszáll.. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, komaromi írta:

Alapból nem is érdekelne, mert átrakatnám bridge módba és mögé raknék egy routert, amit aztán úgy állítgatok, ahogy akarok. De ha jól értem más kérdéseknél írtak alapján, hogy ez IPTV mellett nem játszik, mert akkor az elszáll.. 

Én tettem be mögé egy opnsense-s-router-t, amit a Kaon-on bekonfiguráltam a DMZ-be. Így tulajdonképpen minden működik, amit akartam. Igaz, hogy így dupla NAT van, de eddig szerencsére nem okozott problémát.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: kalandor
elírás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...