Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TVGo hiba


LegKris

Kérdés

Sziasztok! 

Amióta frissült az alkalmazás, ez a verzió szinte használhatatlan. Ha véletlenül elundul, akkor kis idő múlva lefagy, cagy csak keres, forog a kerék középen a sötét képernyőn, majd jön a hibakód: 1-44-043

Először azt gondoltuk eszköz hiba, de a házban található összes eszközön?  Szeretnénk élvezni a tvgo előnyeit magentásként, de konkrétan csak a bosszúság és idegeskedés van a nem működő, hibás szolgáltatás miatt.

Netünk sevessége a területen elérhető legmagadabb csomag, 500-as. Ezzel mennie kellene.

Hogy oldjuk meg, hogy nézhető legyen?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia! Első körben azt tudjuk javasolni, hogy az alkalmazást telepítsd újra, a böngészőből pedig töröld az ideiglenes fájlokat, sütiket, előzményeket. Ha a hiba ezt követően is fenn áll, kérjük, küld el privát üzenetben az adatokat (MT azonosító, kapott hibaüzenet, regisztrált e-mail cím), hogy továbbítani tudjuk a bejelentést illetékes kollégáinknak. Köszönjük szépen! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!
A telekom tv go telepítése óta nem működik. 4-44-909-es hiba. Többször töröltem a gyorsítótárat és a programot is. Sok sikertelen próbálkozás után a telefont is újratelepítettem. Nem jó. Nagyon kellene pedig, mert sokat vagyok kórházban és csak így tudom, mi történik a falakon kívül. Voltam telekom üzletben, azt mondták, régi a szoftver. Átmentem a Samsunghoz. Azt mondták, a legújabb van rajta. Hónapok óta járkálok, írogatok, telefonálok, csak leráznak. Mármint a telekom. Kérem segítsenek! Csak emiatt nem szeretnék másik telefont venni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 órája, Petikem írta:

Üdv!
A telekom tv go telepítése óta nem működik. 4-44-909-es hiba. Többször töröltem a gyorsítótárat és a programot is. Sok sikertelen próbálkozás után a telefont is újratelepítettem. Nem jó. Nagyon kellene pedig, mert sokat vagyok kórházban és csak így tudom, mi történik a falakon kívül. Voltam telekom üzletben, azt mondták, régi a szoftver. Átmentem a Samsunghoz. Azt mondták, a legújabb van rajta. Hónapok óta járkálok, írogatok, telefonálok, csak leráznak. Mármint a telekom. Kérem segítsenek! Csak emiatt nem szeretnék másik telefont venni.

Sajnos nem nyílvánosak a hibakódok, pedig sokan kérték már, hogy publikálják. Rákerestem az interneten a  4-44-909-re, de csak egy olyan találat volt amiben a TVGO szerepel. Ott azt tanácsolták, hogy vegyék fel a kapcsolatot a telefonos ügyfélszolgálattal. 

En telefont biztosan nem váltanék, annek szerintem semmi baja ;-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...