Morati

Arena 4

Kérdés

Nekem Magentásként SAT Szuper Családi HD csomagom van. Abban lesz Arena 4 ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Üdv!

Nem. Csak IPTV-n lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha nem tudnám, hogy a Telekomról van szó, nem is érteném ezt az üzleti hozzáállást. Nem hiszem, hogy nem bírnák kifizetni a Network4 csoportnak azt a díjat, ami alapján a Sat-os előfizetők is nézhetnék az ARENA4-et. Az IttOtt.TV nagyságrendekkel kevesebb előfizetővel rendelkezik, mégis szerepel a kínálatában.

Nekem, mint előfizetőnek nem is engedi a szolgáltató, hogy IPTV-re váltsak, mert nincs széles sávú internet elérhetőségem, vagyis nem méltat arra, hogy optikai kábeles hálózatot építsen ki az utcámban. Nem tanyán élek, Miskolcon családi-házas övezetben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most már tudom én is: csak IPTV-n lehet. Meg is rendeltem múlt héten. ma be is szerelték. Hurrá. Szerencsém volt hogy ahol lakom, most fejlesztették a hálózatot és be tudták húzni az optikai kábelt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. 10. 05. at 11:56, miner írta:

Ha nem tudnám, hogy a Telekomról van szó, nem is érteném ezt az üzleti hozzáállást. Nem hiszem, hogy nem bírnák kifizetni a Network4 csoportnak azt a díjat, ami alapján a Sat-os előfizetők is nézhetnék az ARENA4-et. Az IttOtt.TV nagyságrendekkel kevesebb előfizetővel rendelkezik, mégis szerepel a kínálatában.

Nekem, mint előfizetőnek nem is engedi a szolgáltató, hogy IPTV-re váltsak, mert nincs széles sávú internet elérhetőségem, vagyis nem méltat arra, hogy optikai kábeles hálózatot építsen ki az utcámban. Nem tanyán élek, Miskolcon családi-házas övezetben.

Pontosan, mivel kevesebb előfizetője van kevesebbet is kell fizetnie. 

Illetve ez az Itt Ott szolgáltató nem SAT platformon üzemel.

A műholdnak sokkal nagyobb költsége van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Morati! Örülünk, hogy megrendelted és be is szereltük Nálad. :) ^Lia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most