Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Laptop rendelés


k.ata

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! Információink szerint az Asus TUF Gaming FX506 Ryzen 7 laptopból a készlet ezen a hétvégén várható, legkésőbb jövő elején. Kérjük, hogy kövesd nyomon a honlapunkat. Amint beérkezett a készlet feltöltjük a weblapra is lehetőség lesz a megrendelésre. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok !

1-Érdeklődnék,hogy Székesfehérváron van e  Lenovo Ideapad 5 81YQ002FHV az Alba-Pláza üzletben.

2-Esetleg ha nincs akkor mikorra tudok rendelni?

3-Itt a fórumon írva tudok rendelni?

4-Hogyan oldható meg,hogy már kiásítsák a szükséges papírokat és nekem csak aláírni kellene bemennem.

5-Vagy van e arra lehetőség,hogy ügyfélszolgálation telefonon megrendelem és futár kihozza én meg itthon átveszem és aláírom a szerződést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok !

1-Érdeklődnék,hogy Székesfehérváron van e  Lenovo Ideapad 5 81YQ002FHV az Alba-Pláza üzletben.

2-Esetleg ha nincs akkor mikorra tudok rendelni?

3-Itt a fórumon írva tudok rendelni?

4-Hogyan oldható meg,hogy már kiásítsák a szükséges papírokat és nekem csak aláírni kellene bemennem.

5-Vagy van e arra lehetőség,hogy ügyfélszolgálation telefonon megrendelem és futár kihozza én meg itthon átveszem és aláírom a szerződést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2020. 10. 15. at 19:02, Roli10000 írta:

Sziasztok !

1-Érdeklődnék,hogy Székesfehérváron van e  Lenovo Ideapad 5 81YQ002FHV az Alba-Pláza üzletben.

2-Esetleg ha nincs akkor mikorra tudok rendelni?

3-Itt a fórumon írva tudok rendelni?

4-Hogyan oldható meg,hogy már kiásítsák a szükséges papírokat és nekem csak aláírni kellene bemennem.

5-Vagy van e arra lehetőség,hogy ügyfélszolgálation telefonon megrendelem és futár kihozza én meg itthon átveszem és aláírom a szerződést.

Szia Roli! A Lenovo Ideapad 5 81YQ002FHV típusról nincs információnk, hogy az Alba Plázában jelenleg van-e készleten, mivel az percről percre változhat. Online is meg tudod rendelni az alábbi linken. A készüléket díjmentesen kiszállítjuk, a szerződésedet pedig az Online felületre töltjük majd fel a vásárlási számlával és jótállási jeggyel együtt. Itt a Fórumon nem tudod megrendelni, de a weboldalon felugró chat ablakra kattintva kollégáink nagyon szívesen segítenek Neked. ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...