Vendég

Telekom TV GO

Kérdés

Sziasztok!

A felülettel kapcsolatos jelzéseitek alapján időszerűnek éreztük, hogy kicsit leporoljuk a Most kérdezz! lehetőséget. Ha érdekel benneteket a Telekom TV GO működése, jelene, jövője, akkor jó hírünk van, eseménysorozatunk következő állomására ugyanis több szakértőjét is meghívtuk, akik 10.13-án 15 és 16 óra között válaszolnak a feltett kérdésekre!

Kérem, hogy erre a bejegyzésre válaszolva addig is kérdezzetek bátran, illetve 10.13-én 15 órakor gyertek, várunk benneteket!

Köszönöm, szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

31 válasz erre a kérdésre

Miért került kivezetésre a Telekom gyorsfizetés opció annak ellenére, hogy ez egy igen kényelmes és felhasználóbarát fizetési lehetöség volt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1. Lesz-e Android TV-s verzió és ha igen, mikor?
2. Miért nem fut az új app olyan Android eszkozokon (pl. H96 Max TV-box emulált touch screen-nel), amelyek megfelelnek a honlapjukon közölt technikai feltételeknek (Android 8 vagy magasabb, nem rootolt) és amelyeken a régi app tökéletesen futott?
3. Miért ilyen magas (8.0) az Android app Android verzió igénye?
4. Egyes Android eszközökön (H96 Max) nem müködnek bizonyos gombok megfelelöen (pl. élö müsor megtekintése) és a TV újságból sem lehet a csatornákra váltani. A régi app tökéletesen ment. Tervezik javítani?
5. Hogyan pozicionálják a TV-GO-t a Telekom TV-hez képest?
6. Hogyan látják a szolgáltatás minöségét és mi az elképzelésük a minöség növeléséröl?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello ! csatlakozva teherwagon felvetéséhez, mivel igen sűrűn merülnek fel ezek a talányos hibakódok valóban ideje lenne megismerni mit is jelentenek illetve miként lehet javítani ezeket a hibákat. Én az Edge és a TelekomTVGO szinkronizálásánál felmerült hibakódra kérdeznék rá. Egészen szeptember 05-ig minden tökéletesen működött aztán a hibakód 4-44-50009. Végrehajtottam az előzmények törlését sőt még amennyire lehetett újra telepítettem az Edget, bár Win10-en egy kicsit lehetetlen, De semmi sem változott. A többi böngészőben Chrom , Firefox működik. Mi lehet ennek az oka. Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ott van a beszéd csak burkolt üzenetben ?

IMG_20201008_011028.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért nem támogatott a Linux, most, hogy nem kell külön lejátszó app? Mikor lesz elérhető Linuxon a Telekomgo?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @István és szakértő hölgyek/ urak, máris kezdem. az első kérdésem (tuti jövök még), hogy mikor lesznek a hibakódok beszédesebbek? ha más nincs, ideiglenesen valami oda vagy ide, a fórumra kirakott hibakód lista is könnyítené mindenki életét (használat közben belefutottam én is egybe, itt, a fórumon is van pár, és hát bizony láttam már jobbat :/). köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most