Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Port Forwarding TCP/UDP


Almgab

Kérdés

Sziasztok ! 

Van egy Speedport W 724V routerem , ami az Internet , Telefon, Tv szolgáltatásokat kezeli. Nincs a PC és a router közé kötve semmi, sőt egyáltalán nincs a rendszeren más router. Sajnos nem tudtam eddig portot nyitni ,ami régen működött minden további nélkül. Natolva volt a szolgáltatásom , telefonáltam a szolgáltatónak, rendben leveszik. Másnap továbbra se működött, hívtam őket levették. Tehát akkor nálam van a hiba valahol. Assetto Corsa Competizione játékban szeretnék privát szervert létrehozni , ennek szüksége van az UDP : 9231 és a TCP : 9232 portra. Nincs vírusirtóm , semmi alap Win10, tűzfal kivételébe hozzá adtam külön a két portot , hozzá adtam a szerver programot is továbbra sem működik, próbáltam a tűzfal teljes kikapcsolásával is sehogy sem működik. UpNp kikapcsolva, DMZ kikapcsolva a routerben. Feltöltök ide pár Screen -t hátha ti látjátok mi a hiba, a TCP port működik , a szervert látom is a kliensel , de pingelni nem tudja , és csatlakozni se tudnak hozzá. :( 

Előre is köszönöm a segítséget és az észrevételeket !

 

AC szerver.png

client.png

ipconfig.png

Port check.png

Router.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...