Ugrás a tartalomhoz
  • 1

MTV80's


MP84

Kérdés

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Több,mint tíz éve vagyok az előfizetőjük.Örömmel vettem észre,hogy elindult az MTV80's nevű csatorna. Egészen biztos vagyok benne,hogy sok ügyfél gondol vissza nosztalgiával a régi MTV-re, vagy csak simán szereti a 80-as évek zenéit. Az MTV90's is jó kezdeményezés,és tudom,hogy így is többféle MTV csatorna van benne a nagyobb csomagokban,de nagy örömmel fogadnám,ha az MTV 80's is bekerülne a kínálatba. 

Érdeklődnék,hogy meg tudnák-e oldani,hogy ez az adó bekerüljön az IPTV szolgáltatás kínálatába,illetve tervezik-e ezt a közeljövőben?

Köszönettel

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: 2020. 10. 23. at 12:54, TBI írta:

Tisztelt Telekom szakértő!

 

Én is szeretném hogy benne legyen a kínálatban az MTV 80's csatorna, korábban már írtam ezzel kapcsolatban a fórumra!

Látom hogy azt írják hogy nem tervezik a csatorna bevezetését, akkor valószínű hogy szolgáltatót váltok ugyanis a többi szolgáltatónál elérhető a csatorna!

Sok más csatorna is hiányzik a kínálatból amely a többi  szolgáltatónál szinte alap, pl: club MTV, CBS Reality

Pedig elég régóta önöknél vagyok!

 

Egyetértek a hozzászólóval. A jelenlegi zenecsatorna kínálat nagyon-nagyon hasonló paradigma mentén kínálja szinte ugyanazt. A VH1 Europe (az is látott szebb napokat) is, és a sima MTV is (már amikor zenét sugároz agyonismételt, indokolatlan valóságshow-k helyett) szinte kizárólag csak a ma divatos tömegzenéket sugározza.

Most egyféle igényre (mai mainstream popzenék,amelyek mindenhol máshol is hallhatóak) van a kínálatban minimum kettő,inkább három adó. Bár az MTV 90's már egy lépés a rés kitöltésére, de az MTV 80's a műsorkínálatából kiindulva egy teljesen más megközelítésű, hiánypótló csatorna lenne.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Szia!

Köszönjük az érdeklődést! Illetékes csoportunk folyamatosan figyeli a piaci igényeket, és ennek megfelelően folytatódnak a tárgyalások a partnerekkel. Jelenleg nem szerepel a terveink között az MTV 80’s csatorna szerepeltetése a kínálatunkban, de amint változik ez a terv a megszokott csatornákon értesítjük előfizetőinket és a kollégákat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Tisztelt Telekom szakértő!

 

Én is szeretném hogy benne legyen a kínálatban az MTV 80's csatorna, korábban már írtam ezzel kapcsolatban a fórumra!

Látom hogy azt írják hogy nem tervezik a csatorna bevezetését, akkor valószínű hogy szolgáltatót váltok ugyanis a többi szolgáltatónál elérhető a csatorna!

Sok más csatorna is hiányzik a kínálatból amely a többi  szolgáltatónál szinte alap, pl: club MTV, CBS Reality

Pedig elég régóta önöknél vagyok!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én is csatlakoznék a piaci igényekhez és az előttem szólókhoz ebben a témában.

Nagyon szeretném a csatornát mielőbb a többi MTV csatorna között látni, mert szerintem nemcsak a mi korosztályunk merít a 80-as évekből, hanem azóta mindegyik másik is, akár szerzőkről, akár hallgatóságról beszélünk. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...