Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Saját ipm nem tudom pingelni


bg85

Kérdés

Sziasztok!

Hátha itt kapok segítséget..

Bekötötték az optikai netet. Router Sagemcom F@st 5655v2 AC. Az a problémám hogy nem tudom pingelni a saját ipm. Ezért hiába akarok port forwardingal bármit is beállítani, el sem jutok odaáig hogy kívülről bármihez is hozzáférjek. Saját router nincs a telekomos mögött. Felhívtam az 1414-et ahol 3 emberrel is beszéltem mert senki nem értett hozzá. Aztán átkapcsoltak a prémium segítségre ahol állítólag az ips dolgokhoz nagyon értenek. Mikor is a sok alap kérdés után annyit kértem hogy pingelje meg az ipm és mit ad isten ő se tudta. Átjárót, dns-eket mindent tudok pingelni...

Rögzített a kolléga egy hibabejelentőt a telekomos informatikusoknak... jött az sms hogy elkezdték feltárni a hibát... aztán egy újabb hogy náluk nincs hiba hanem nálam van a hiba... Szóval mivel nálam nincs hiba, ezért az a kérdésem hogy esetleg itt ti tudtok bármi okosat mondani a problémára?

 

Jah! Azt elfelejtettem írni hogy amúgy van internet, a sebessége is megfelelő, illetve működik 2 iptv is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: bg85
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Nincs semmi különösebb baj, valószínűleg natolt címtartományból kaptál címet.

A https://www.whatismyip.com/ oldalon nézd meg, hogy az oldal által kijelzett IP cím megegyezik-e azzal wan ip címmel, amit a hgw infó oldalán látsz.

A 1414/műszaki menüpontban jelezd, hogy vegyenek ki a natolt tartományból.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...