Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Új Telekom TVGO probléma


Molnár Péter

Kérdés

Üdv!

A problémám a következő. A csatornák túlnyomó része nézhetetlen. Érdekes módon a közszolgálatiakkal semmi gond.

A környezet. Android 9-es TV Box, Telepített, új TVGO alkalmazás, regisztrált, bejelentkezett Magenta1-es account. A Moziklubos filmek is kiválóan mennek, csak a TV csatornák nem működnek. *****

 

1.png

2.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István
Személyes adatok eltávolítása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
16 órája, Molnár Péter írta:

Üdv!

A problémám a következő. A csatornák túlnyomó része nézhetetlen. Érdekes módon a közszolgálatiakkal semmi gond.

A környezet. Android 9-es TV Box, Telepített, új TVGO alkalmazás, regisztrált, bejelentkezett Magenta1-es account. A Moziklubos filmek is kiválóan mennek, csak a TV csatornák nem működnek. *****

1.png

2.png

Felhasználóneved és a azonosítód töröld légyszives a saját érdekedbe! ;)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István
Személyes adatok eltávolítása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 11/17/2020 at 17:43, bucika írta:

A TV-box ugye hivatalosan nem támogatott :-) de nekem is van egy. Azon nincs ilyen hiba. A tied milyen típus?

Szia, h96 max x3, ez egy AmLogic S905X3 procis cucc, 4/32-es. Alapvetően profi a cucc, de ezekkel a rohadt TV csatornákkal nem bír. Több főzött ROM-ot is kipróbáltam. Érdekes, mert ahogy írtam, a 6 közszolgálatit simán viszi, minden más béna, a Moziklubos cuccok is szépen mennek. Röhej 2020-ban, hogy egy Magenta 1 előfizu birtokában T'h'elenorh MyTv-t kell vennem, mert csak 3 set top boxot adnak egy csomagban.  Persze, fizessek elő még egyre....

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Molnár Péter
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, Molnár Péter írta:

Szia, h96 max x3, ez egy AmLogic S905X3 procis cucc, 4/32-es. Alapvetően profi a cucc, de ezekkel a rohadt TV csatornákkal nem bír. Több főzött ROM-ot is kipróbáltam. Érdekes, mert ahogy írtam, a 6 közszolgálatit simán viszi, minden más béna, a Moziklubos cuccok is szépen mennek. Röhej 2020-ban, hogy egy Magenta 1 előfizu birtokában T'h'elenorh MyTv-t kell vennem, mert csak 3 set top boxot adnak egy csomagban.  Persze, fizessek elő még egyre....

Hmm, nálam H96 max rk3318-on (2/16) nincs ilyen probléma, pedig az gagyibb, mint a tied.

Van persze más probléma, de az bizonyítottan az új app hibája (nem jól kezeli az emulált touch screent). Ha viszont betölþötte a csatornát, akkor megy, hacsak nincs központi hiba. Szuper családi csomagom van.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
35 perce, bucika írta:

Hmm, nálam H96 max rk3318-on (2/16) nincs ilyen probléma, pedig az gagyibb, mint a tied.

Van persze más probléma, de az bizonyítottan az új app hibája (nem jól kezeli az emulált touch screent). Ha viszont betölþötte a csatornát, akkor megy, hacsak nincs központi hiba. Szuper családi csomagom van.

 

Nos, touch screen probléma valszeg nincs, mivel a közszolgálatiak és a Moziklub megy :) Csak az egyéb csatornák zöldülnek be. Btw, sávszélesség probléma lehet? Mivel wifin van bekötve a kütyü.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...