Ugrás a tartalomhoz
  • 1

F@st 3890V3 és egy router


erkage

Kérdés

Üdv!

Lett egy routerem és szeretném, ha a Telekomos modem/routerből (F@st 3890V3) csak a modem élne. Helyből a Bridge mode-ot akartam beállítani, de:
1. nem sikerült, mindig visszaállította magát (talán amiatt, mert csak központilag állíthatják át!?)
2. azt olvastam itt a fórumon, hogy IPTV esetén nem opció

Szóval mielőtt átállítgatnék mindent, meg ügyfélszolgálatot hívnék szeretnék egy szakértői választ kérni, hogy merre menjek vagy ne menjek ezügyben.

Előre is köszi a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
8 órája, erkage írta:

Szia!

Köszi a választ!

Akkor mit kell/érdemes beállítanom, hogy a legközelebb legyek a birdge mode-hoz? Tehát azt szeretném, hogy a Telekomos modem/router a lehető legkevesebbet "csináljon".
Olvastam a DMZ-t és a PPPoePassthrough beállítást is, de nem tudnék dönteni, hogy melyik jobb/nem jobb és inkább biztosra mennék 🙂.

UPnP kikapcs, WIFI kikapcs, a PPPoePassthrough gomb is csak dísznek van benne, mert Koaxos technológián nincs ilyen.

Tedd DMZ-be és ennyi! :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
51 perce, erkage írta:

Üdv!

Lett egy routerem és szeretném, ha a Telekomos modem/routerből (F@st 3890V3) csak a modem élne. Helyből a Bridge mode-ot akartam beállítani, de:
1. nem sikerült, mindig visszaállította magát (talán amiatt, mert csak központilag állíthatják át!?)
2. azt olvastam itt a fórumon, hogy IPTV esetén nem opció

Szóval mielőtt átállítgatnék mindent, meg ügyfélszolgálatot hívnék szeretnék egy szakértői választ kérni, hogy merre menjek vagy ne menjek ezügyben.

Előre is köszi a segítséget!

Szia!

Annak a menü pontnak nincs funkciója, következő szoftverrel ki is kerül belőle.

Ha van IPTV nem lehetséges központilag sem a bridge módot beállítani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 perce, Roli82 írta:

Szia!

Annak a menü pontnak nincs funkciója, következő szoftverrel ki is kerül belőle.

Ha van IPTV nem lehetséges központilag sem a bridge módot beállítani.

Szia!

Köszi a választ!

Akkor mit kell/érdemes beállítanom, hogy a legközelebb legyek a birdge mode-hoz? Tehát azt szeretném, hogy a Telekomos modem/router a lehető legkevesebbet "csináljon".
Olvastam a DMZ-t és a PPPoePassthrough beállítást is, de nem tudnék dönteni, hogy melyik jobb/nem jobb és inkább biztosra mennék 🙂.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 18/11/2020 at 7:47, Roli82 írta:

UPnP kikapcs, WIFI kikapcs, a PPPoePassthrough gomb is csak dísznek van benne, mert Koaxos technológián nincs ilyen.

Tedd DMZ-be és ennyi! :) 

Köszi szépen, megcsináltam és rendben van.

Még azért azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem opció a Bridge mode, ha van IPTV? Mármint, most is a saját routerem után van kötve egy switchen az iptv box.
Az megint más, hogy elvileg a routerben van beépítve valami iptv opció, de az leírás alapján csak akkor tudna funkcionálni, ha csak az lenne bedugva az egyik rj-45-be (ahol most a switch van).

@uzman köszi neked is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: erkage
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...