Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Call of Duty Nat probléma


Pepe82

Kérdés

Üdv, abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudom open-re állitani a nat typeomat ps4-en? A telekomos router mögött egy TP-Link router is van, de ha közvetlen a telekomosbol vezetem a psbe a lan kábelt, akkor még a psn-be sem jelentkezik be a ps4. Wifin hasonlo a helyzet. Tudom, hogy forwardolnom kell nehany portot, de a telekomos router semmilyen forwardot nem enged, bar ugy csinal, mintha ok lenne, majd semmi nincs a listaban.

Mit kellene tennem?

 

Elore is koszonom

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

21 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Azert szanalmas, hogy ezert a szolgaltatasert penzt kertek Telekom!  A modem egy gagyi *****, es akkor meg finoman szoltam. Ennel a sagemcom is jobb volt, pedig az is megerte a penzet (Nektek biztosan). Viszon ha valakit igy at lehet k....i, akkor majd a fogyasztovedelem eldonti ki volt a f..sz!!!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Pepe82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kaon CG3000. Azt hiszem nem bridge modban hasznalom, bar tenyleg nem tudom pontosan. A tplink wan portjaba dugtam a kaonbol kijovo kabelt. Minden muxik, de jatszani csak ugy lehet, hogy a nat type az 2es tipusu, es igy bizonyos dolgok nem, vagy csak korlatozottan mukodnek (ps4 modern warfare, gran turismo). Nem akarom kivaltani a kaont, mivel a kaon emeleten van, a tplink pedig a foldszinten. A kaonhoz csatlakozik egy tplink switch is, amely a biztonsagi ip kamerakat kozvetiti a netre. A switchbe nem a wan portba van dugva a kaonbol kijovo kabel, minden mukodik is. Mi lehet a tovabbi teendo? Koszonom

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Olvastam nehany cikket a problemara, de sajnos egyiket sem sikerult megvalositanom (sajnos nem igazan ertek egy csomo dolgot), viszont megtalaltam mar azon portok listajat, melyeket nyitni kellene, de mint emlitettem a kaon nem fogad el semmilyen forwardot, viszont a kamerakat automatikusan forwaldolta. Szoval tanacstalan vagyok

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mindegy... ez nem fog mukodni. Ps4 party chat sem megy, meg amugy 2percet bir egy jatekban nettel. Gondolom irodai munkara keszult a telekom, almukban sem gondoltak volna, hogy valaki jatszani is akarhat. 

Egyebkent kivettem a routert a modem mogul, igy is smafu, port forward, dmz list, fix ip, minden megvan de smafu. Hivtam oket, allitolag majd keresnek (3napja ezt allitottak, azota ez is smafu). Szoval tok mindegy, sztem visszakerem a regi modemet, aztan szevasz tavasz

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Pepe82
hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Akik port nyitási problémával küzdenek a Kaon CG3000 eszközön azok küldjék el nekem privátüzenetben az MT azonosítójukat legkésőbb 2020.12.17-ig és az illetékes felteszi az 1.1.38 szoftvert várhatóan 2020.12.18.-án  pénteki napon, ami megoldja a port nyitással kapcsolatos problémákat.

Szerk: Legközelebb 2021 Januárjában lesz lehetőség frissítést kérni tőlem és akkor továbbítom a kéréseket az illetékesnek! Mivel az 1.1.38 szoftver tesztelés alatt áll ezért azt a 1414 nagy valószínűséggel nem tudja felrakni!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 11. 20. at 8:04, uzman írta:

Ha nincs TV előfizetésed, akkor kérheted, hogy a modemet állítsák át bridge üzemmódba, ezáltal a port forwardot és minden egyéb kapcsolati paramétert a saját eszközödön tudsz állítani.

Szia. És ha van iptv-m? akkor hogy lehet port forwardot csinálni? van egy kaon cg3000 eszközöm amin szeretnék port forwardot csinálni a riasztóközpontomnak távoli elérésre de sajnos sehogy sem jön össze,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 11. 20. at 19:16, Pepe82 írta:

Azert szanalmas, hogy ezert a szolgaltatasert penzt kertek Telekom!  A modem egy gagyi *****, es akkor meg finoman szoltam. Ennel a sagemcom is jobb volt, pedig az is megerte a penzet (Nektek biztosan). Viszon ha valakit igy at lehet k....i, akkor majd a fogyasztovedelem eldonti ki volt a f..sz!!!

Hát én is meg kaptam ezt a csodálatos modemet az 1000 es nethez .. port továbbitás nem megy...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: viktorhun
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok,

 

sagemcom f@st 5655v2 Router eseteben sem lehet ps5 eseteben a NAT typeot 1 esre allitani. DMZ hez hozzaadva az IP, az osszes ps port beallitva external internal es semmi. Ugyfelszolgalat nem ert port forwardinghoz. A Warzone igy neha ugy laggol, Packet  burst figyelmeztetes megjelenik, es jatszhatatlan. 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, kntrdzs írta:

Sziasztok,

 

sagemcom f@st 5655v2 Router eseteben sem lehet ps5 eseteben a NAT typeot 1 esre allitani. DMZ hez hozzaadva az IP, az osszes ps port beallitva external internal es semmi. Ugyfelszolgalat nem ert port forwardinghoz. A Warzone igy neha ugy laggol, Packet  burst figyelmeztetes megjelenik, es jatszhatatlan. 

 

 

Szia

Nem biztos, hogy a router okozza a csomagtovábbítási problémát.

Tény és való, hogy nincsenek benne advanced tűzfal funkciók, ha ilyenre lenne szükséged, akkor mindenképpen egy saját routerre lesz szükséged.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
53 perce, uzman írta:

Szia

Nem biztos, hogy a router okozza a csomagtovábbítási problémát.

Tény és való, hogy nincsenek benne advanced tűzfal funkciók, ha ilyenre lenne szükséged, akkor mindenképpen egy saját routerre lesz szükséged.

Szia, 

 

akkor mi lehet. A hardver nem hiszem, es a netem is ha letesztelem akkor 240mbps ot mutat a ps5 on. Mindenott azt irtak, hogy az Open nat segithet, ezert gondoltam erre. Probaltam 5gh wifivel, lan kabellel a routerren keresztul es ugyanugy beszaggat. Direktbe a router helyett ha a telekom “dobozba” tolom nem segitehet? Vagy egy routercsere esetleg? Szolgaltatot nem valtanek szivesen.

 

koszi a valaszt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...