Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ModernWarfare-Warzone bejelentkezési probléma


tozsert

Kérdés

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy COD-Modern Warfare (PS4) esetében sajnos nem tudok bejelentkezni az Online szolgáltatásokba. Más játékkal egyenlőre nem volt problémám, szóval gondoltam PortForwanding-ot kell beállítani, az Activision hivatalos oldalán fent is vannak a portok:

cod.PNG

Ezt megpróbáltam beállítani, viszont mentéskor jött a kapufa, "nem engedett átjáró" címet nem enged menteni:

cod2.PNG

 

Van esetleg valami ötletetek, hogy tundám megoldani? 

Segítséget előre is köszi! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Akik port nyitási problémával küzdenek a Kaon CG3000 eszközön azok küldjék el nekem privátüzenetben az MT azonosítójukat legkésőbb 2020.12.17-ig és az illetékes felteszi az 1.1.38 szoftvert várhatóan 2020.12.18.-án  pénteki napon, ami megoldja a port nyitással kapcsolatos problémákat.

Szerk: Legközelebb 2021 Januárjában lesz lehetőség frissítést kérni tőlem és akkor továbbítom a kéréseket az illetékesnek! Mivel az 1.1.38 szoftver tesztelés alatt áll ezért azt a 1414 nagy valószínűséggel nem tudja felrakni!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 órája, uzman írta:

Szia

 

A szerver IP címéhez a Playstation ip címét kell beírni. Előtte a dhcp fülön érdemes egy fix (statikus) hozzárendeléssel megadni, hogy mindig ugyanazt az IP címet kapja.

Szia!

A Kaon CG3000 HGW-be (mert az van neki a kép alapján) ne csináljon DHCP Static IP Lease mert attól a Kaon megbolondul. :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia!

Én Roli82-től kértem frissítést, és 1 órán belül jött is a frissítés, ami megoldotta a gondot! :D

Egyébként arra figyelni kell, hogy szerver IP címnél az automatikusan megadott 192.168.0-t meg kell változtatni arra az IP címre amit a Kaon kiosztott a platformodnak/gépednek, azt az IP címet, le lehet olvasni az első oldalról, és ha azt beírod úgy működni fog! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
34 perce, Pepe82 írta:

Mi az hogy meghulyul a modem a static iptol? 😀😀😀😀 Na ne csinaljunk mar bolondot a masikbol... ha nincs beirva staticra, meg csak a netre sem csatlakozik fel ez a ***** 😀😀😀

Statikus IP cím foglalástól az összes menüpont gyakorlatilag üres lesz egy idő után, a kezelő felület le lassul stb.

Szoftveres hiba, Kaon-nak kell javítania, és az nem egy két nap lesz hanem pár hónap.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, GergelyBálint írta:

Szia!

Én Roli82-től kértem frissítést, és 1 órán belül jött is a frissítés, ami megoldotta a gondot! :D

Egyébként arra figyelni kell, hogy szerver IP címnél az automatikusan megadott 192.168.0-t meg kell változtatni arra az IP címre amit a Kaon kiosztott a platformodnak/gépednek, azt az IP címet, le lehet olvasni az első oldalról, és ha azt beírod úgy működni fog! 

:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...