Ugrás a tartalomhoz
  • 0

két XboxONE NAT probléma


thebug00

Kérdés

Üdv!

Modemcsere után egy olyan problémába ütköztem, hogy a hálózaton működő két Xbox ONE NAT-ja időközönként átvált moderate-re, illetve strict-re. Ez azt eredményezi, hogy a játék, amivel játszunk, disconnectel. Teljesen véletlen időközönként történik, valamikor egy órán keresztül n incs semmi gond, valamikor 10 percen belül háromszor.

Próbáltam a UPNP-t kikapcsolni és port forwardolni, de valamiért úgy nem tudtam összehozni az open NAT-ot.

Az szerintetek megoldás lenne, ha vennék egy másik routert, amire rádugnám a két xbox-ot és az annak a routernek az ip-jét tenném be a Kaon-ban DMZbe?

Bármilyen megoldást szívesen vennék, mert kezdek feszült lenni! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Akik port nyitási problémával küzdenek a Kaon CG3000 eszközön azok küldjék el nekem privátüzenetben az MT azonosítójukat legkésőbb 2020.12.17-ig és az illetékes felteszi az 1.1.38 szoftvert várhatóan 2020.12.18.-án  pénteki napon, ami megoldja a port nyitással kapcsolatos problémákat.

Szerk: Legközelebb 2021 Januárjában lesz lehetőség frissítést kérni tőlem és akkor továbbítom a kéréseket az illetékesnek! Mivel az 1.1.38 szoftver tesztelés alatt áll ezért azt a 1414 nagy valószínűséggel nem tudja felrakni!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...