Ugrás a tartalomhoz
  • 0

CISCO box és a reset


Ferenc80

Kérdés

Tiszteletem. Itt a fórumban azt a választ kaptam egy kérdésemre, hogy próbáljam meg a set-top-box gyári beállításainak visszaállítását, vagy ha az nem segít, a 14-14-en kérjek egy újat. Tegnap elővettem a készülék leírását, de semmi nem úgy történt, ahogy írják. "Öt másodpercig tartsa lenyomva a reset gombot" - Kellett neki legalább fél perc, mire történt valami. "kövesse a televízió készüléken megjelenő utasításokat." Egy szürke fogaskerék van a képernyő közepén, más semmi. meddig kell ezt nézni? Meguntam, kikapcsoltam. Bekapcsolás után ugyanaz. Megint ki, de most az előlapi gombot nyomva tartom. Miután az összes fény villog, bejön a Cisco teszt üzem. Onnan sem lehet sehogyan sehová továbblépni. Átmegyek a másik szobába, hátha az interneten, vagy a honlapon találok valamit, vagy sikerül a hibát bejelenteni? Mert a 14-14-en csak a géphang, vírushelyzet, hosszú várakozási idő, és Vanda, a robot, aki még az "igen" és a "nem" szavakat sem érti, megőrülök, sehol semmi válasz arra, mi legyen ezzel a boxszal? Körülbelül 2 óra múlva visszamegyek a televízióhoz, és van rajta rendes adás. Magyarázza már el egy hozzáérő, hogy hogyan kell resetelni, és hány órát kell várni utána, mire a készülék talpra áll? Hogyan kell bekapcsolni? Vagy ne nyúljak hozzá, bámuljam az álló fogaskereket, majd pár óra múlva ez elmúlik?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ferenc80
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Elnézést, hogy itt feleslegesen írogattam, a hibát bejelentettem, és házhoz jött a kollégájuk. Megállapította, hogy az RTL klub HD-n nincs teletext, a set top boxot is resetelte. Megmondta, hogy egyelőre nézzük a nem HD adást, ha kell a teletext. Kiderült, azelőtt én voltam türelmetlen, nem vártam meg a szürke csíkot a fogaskerék alatt. Körülbelül 3-4 perc, mire az végig megy, hogy én itt hagytam órákra, annak az lett a következménye, hogy nem láttam, mikor áll talpra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 11. 23. at 12:17, Ferenc80 írta:

Elnézést, hogy itt feleslegesen írogattam, a hibát bejelentettem, és házhoz jött a kollégájuk. Megállapította, hogy az RTL klub HD-n nincs teletext, a set top boxot is resetelte. Megmondta, hogy egyelőre nézzük a nem HD adást, ha kell a teletext. Kiderült, azelőtt én voltam türelmetlen, nem vártam meg a szürke csíkot a fogaskerék alatt. Körülbelül 3-4 perc, mire az végig megy, hogy én itt hagytam órákra, annak az lett a következménye, hogy nem láttam, mikor áll talpra.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...