Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Admin belépés megtagadva


morzsolt

Kérdés

Sziasztok!

Egy hónapja váltottunk az 1000-es netcsomagra, amikor természetesen kaptunk egyet a Kaon CG300-es csodából.

Ezzel eddig semm gond nem volt, viszont tegnap akartunk csatlakoztani egy eszközt a 2.4Ghz-es kapcsolatra, de ez nem volt elérhető. Megpróbáltam belépni az adminfelületre, ami elsőre sikerült, de teljesen üres volt minden, semmi adat nem volt a helyén ami korábban ott szerepelt. (A wifi jelszón kívül semmit sem állítottunk át itt.)

Kiléptem, hogy újra bejelentkezzek, de ekkor már nem tudtam belépni a felületre, folyamatosan a "Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó" üzenet fogad.

Eddig nem akartam resetelni, de az segíthet?

Előre is köszönöm!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Ezek voltak az elsők: Chromeból töröltem minden cookie-t, relog, ugyanaz az error; aztán megpróbáltam belépni frissen telepített Firefox-szal és a használaton kívüli Edge is sorra került. Semmi eredmény eddig, ugyanaz a hibaüzenet.

Ami még az első login-próbálkozásnál feltűnt, hogy az oldal hirtelen nem volt megbízható a böngésző szerint, ami csak azért fura, mivel eddig ilyen probléma nem volt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...