Ugrás a tartalomhoz
  • 0

14 napos elállás és újabb vásárlás


swarb1

Kérdés

Szép napot!

Meglévő előfizetésemhez vásároltam online részletre mobilt hűségidő hosszabbítással.

14 napon belüli elállással  leadtam egy Telekom üzletben a készüléket.

Majd tegnapi napon meg is kaptam a stornó számlát lekerült az előfizetésemről a készülék és nincs hüségidő sem.

Viszont hiába próbálok ugyanúgy egy másik készüléket részletre hűségidő hosszabbítással vásárolni a rendszer a készülék árával megegyező mértékű előleget kér!?

Pedig az első vásárlásnál nem volt ilyen!

Az üzletben említettek hogy 1-2 hét mire elintéződik az egész de mivel tegnap gyakorlatilag visszaállt minden azt gondoltam lehet újból rendelni!

Köszönöm!

IMG_20201206_153543.jpg

IMG_20201206_153626.jpg

IMG_20201206_153639.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
20 órája, swarb1 írta:

Szép napot!

Meglévő előfizetésemhez vásároltam online részletre mobilt hűségidő hosszabbítással.

14 napon belüli elállással  leadtam egy Telekom üzletben a készüléket.

Majd tegnapi napon meg is kaptam a stornó számlát lekerült az előfizetésemről a készülék és nincs hüségidő sem.

Viszont hiába próbálok ugyanúgy egy másik készüléket részletre hűségidő hosszabbítással vásárolni a rendszer a készülék árával megegyező mértékű előleget kér!?

Pedig az első vásárlásnál nem volt ilyen!

Az üzletben említettek hogy 1-2 hét mire elintéződik az egész de mivel tegnap gyakorlatilag visszaállt minden azt gondoltam lehet újból rendelni!

Köszönöm!

IMG_20201206_153543.jpg

IMG_20201206_153626.jpg

IMG_20201206_153639.jpg

Szia! Kérjük, keress minket honlapunkon chat felületünkön, és segítünk leellenőrizni megrendelésed törlését és a vásárlési lehetőséget. ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Könnyen megúsztad 😁

Nekem 2 hete volt az elállás megkaptam a stornó számlát és kb ennyi…

azóta se tudok rendelni meg semmit se mert egyszerűen nem tudják visszaállítani a szerződésemet 😂

2-3 naponta kapok egy várjál újabb 2-3 napot választ… 

szerintem hamarabb letörlesztettem volna a készüléket ha mégis csak kell mintsem visszacsinálják az egészet!

tiszta vicc ez a Telekom 😂

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...