Szutika

Rézhálózatról váltás optikára

Kérdés

Üdv! Mint már több esetben is feltettem kérdésem ebben a témában a telekomnál,de sajnos idáig érdemi választ nem kaptam kérdésemre,mivel mindenki mást mond,lényegében arra lennék kíváncsi hogy településünkön mikor lehet számítani a réz hálózat leváltására,egyáltalán az idei,vagy netán a jövő évben van e esély rá hogy optikai hálózat épüljön nálunk,teszem hozzá hogy a szomszéd faluban ami tőlünk 3km-re van ott már az idei évtől van optika,kb két éve hozzánk is kihúzták az optikát földben kpe csővekben természetesen a szomszéd faluból,ugye csak központig,onnan ezeréves réz vezetékrendszeren jut el az előfizetőkhöz,sokan már az optikára várnak,hogy jelen szolgáltatótól léphessenek.

A kérdésemben szereplő település: 8321  Uzsa.

Előre is köszönöm a hasznos információt!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szutika

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. 12. 10. at 22:05, Szutika írta:

Írtam az általad ajánlott szakértőnek,de sajna még nem érkezett válasz,mindegy türelmesen várok :)

Üdv

Írj neki mégegyszer szerinem. @Telekom szakértő

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Írtam az általad ajánlott szakértőnek,de sajna még nem érkezett válasz,mindegy türelmesen várok :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szutika

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv 

Úgy látom, hogy az településen a Magyar Telekom nyerte a Szupergyors Internet kiépítésére szóló pályázatot. 

Add meg a pontos címet és MT ügyfélazonosítód a @Telekom szakértő nevű felhasználónak és utánanéz, hogy milyen fejlesztések és mikor várhatók. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most