Ugrás a tartalomhoz
  • 0

QNAP Nas -Telekom vezetékes internettel


vasskystar

Kérdés

Tervezek egy Qnap Nas t vásárolni,de előre aggodom,hogy nem fogom tudni elérni kivülröl,mert szerintem Nat olva van az internet.

A saját ip kameráimat sem tudom elérni,igy már kellet p2p kamerákat vennem,mert csak ezeket tudom kivülröl elérni.

Hogy tudom meg pontosan,hogy van vagy nincs NAT?

A nat@telekom ra is irtam 2x is,de semmi vállasz....

Köszönöm a segitséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Ha a https://www.whatsmyip.org/ oldalon ugyanazt az IP címet látod, mint a HGW vagy saját router használata esetén a routerben, mint WAN IP cím, akkor nincs natolva.

Javaslom, hogy tájékozódj előbb a gyártó oldalán vagy az eszköz leírásában, lehet, hogy a külső eléréshez nem is szempont, hogy natolt vagy nem natolt a kapcsolatod IP címe.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 12. 14. at 21:06, vasskystar írta:

Tervezek egy Qnap Nas t vásárolni,de előre aggodom,hogy nem fogom tudni elérni kivülröl,mert szerintem Nat olva van az internet.

A saját ip kameráimat sem tudom elérni,igy már kellet p2p kamerákat vennem,mert csak ezeket tudom kivülröl elérni.

Hogy tudom meg pontosan,hogy van vagy nincs NAT?

A nat@telekom ra is irtam 2x is,de semmi vállasz....

Köszönöm a segitséget!

Csak DSL (régifajta rézdrótos) hálózaton van NAT-olás. Ha nem réz van, akkor egyből ki is zárhatod a NAT-olást

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...