Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 5670 Wifi WPA2/WPA3 probléma


Jozzy

Kérdés

Sziasztok.

Tegnap (12.17) kaptam meg az új 2Gbit-es előrefizetés mellé a Sagemcom F@st 5670 routert.

Egy olyan problémába ütköztem, hogy megakartam változtatni a wifi nevét, jelszavát, biztonsági protokolját (wpa2/wpa Personal -> wpa2/wpa3 personal) és miután megváltoztattam az új asus laptom ami támogatja a wpa3-mat és az iphone xs telefonom nem tudott felmenni a wifire. 1 óra szenvedés után visszaállítottam végül a WPA2/WPA3 Personal-ról -> WPA2 Personal-ra és egyből működni kezdett. iphone és laptop tud csatlakozni utána a sima WPA3 Personal, ezekre is tudnak csatlakozni laptop, telefon szintén.

Viszont ezzel az a baj, hogy még nem minden eszköz támogatja a WPA3-mat pedig jóval biztonságosabb ezért gondoltam a WPA2/WPA3 Personal protokol lenne a tökéletes, hogy az új eszközök az újat használják még a régik a WPA2-őt. Úgy néz ki ez a feature bugos vagy hibás egyelőre.

Ha valakinek van fejleménye erről frisebb információja azt szívesen várom :D 

EDIT: iphone xs a WPA2/WPA Personal-ra se akar felcsatlakozni. (5Ghz-en)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Jozzy
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

E témában én is érintett vagyok.

Hozzánk is múlt év decemberében került Sagemcom F@st 5670 és ugyanúgy nem működik a WPA2/WPA3 Personal protokol. Én annak idején bejelentettem hibaként, amit akkor azzal zártak le, hogy hamarosan egy szoftverfrissítés megoldja.

Azóta hosszú hónapok teltek el, és nem történt semmi.

Kaphatnánk egy státuszt a probléma megoldásának pillanatnyi állásáról?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...