Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Távoli elérés


laczko sandor

Kérdés

Sziasztok! Vettem egy Wifis termosztátot, computherm típusút. Kapcsolódik a wifivel, tudom telefonról állítani az alkalmazáson keresztül, de csakis akkor, ha a telefon is kapcsolódik az itthoni wifire. Távolról nem érem el. állítólag a ruterben kell átállítani valamit, de lövésem sincs, azt hogyan kell.

A ruter: ZTE ZXHN H 368N

Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Köszi, megoldódott! A Thome küldott egy segédletet a router menüjéhez, a termosztát gyártója meg megadta az IP-t, amit be kellett írni aDNS server 2 és 3-nak. Minden csodás, a világ másik sarkából is tudnám állítani a fűtést, indítani a klímát, ha lehetne utazni...

Köszönöm a segítséget neked és a Thome-nak!

Áldott Karácsonyt mindenkinek!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, laczko sandor írta:

Sziasztok! Vettem egy Wifis termosztátot, computherm típusút. Kapcsolódik a wifivel, tudom telefonról állítani az alkalmazáson keresztül, de csakis akkor, ha a telefon is kapcsolódik az itthoni wifire. Távolról nem érem el. állítólag a ruterben kell átállítani valamit, de lövésem sincs, azt hogyan kell.

A ruter: ZTE ZXHN H 368N

Köszi

Szia

Valószínűled dinamikus Dns és port nyitás fog kelleni neki. Írd le légy szíves a pontos típusát a termosztátnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A telefonon az alkalmazás beállításainál be van kapcsolva a mobilhálózat elérése?

Sajnos a kézikönyv nem írja, hogy port átirányítás kellene neki (nem csak ez, átnéztem az összes wifi termosztátét), én azt gondolom, hogy felhő alapú, tehát konkrét port nem kell neki.

Vagy az alkalmazás beállításai között nincs olyan beállítás, ahol portot kell megadni?

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
34 perce, laczko sandor írta:

Köszi, megoldódott! A Thome küldott egy segédletet a router menüjéhez, a termosztát gyártója meg megadta az IP-t, amit be kellett írni aDNS server 2 és 3-nak. Minden csodás, a világ másik sarkából is tudnám állítani a fűtést, indítani a klímát, ha lehetne utazni...

Köszönöm a segítséget neked és a Thome-nak!

Áldott Karácsonyt mindenkinek!

 

Örülök, hogy sikerült :)

Boldog karácsonyt neked is!! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...