Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom Fast3686+Xiaomi AX3600


Alexhunter

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia!

Köszönöm válaszod! Fél órát beszéltem a 1422-vel, sajnos nem tudtak segíteni.
Ők úgy látják hogy bridge módban nem jelez hibát a hgw.
DHCP módban nem működik...
PPPOE módban beirtam a saját routerembe a kapott felhasználói nevet és jelszót, de connection fail-t jelez.
Az ügyintéző szerint kábelnet esetén nem kell felhnév és jelszó, úgy viszont nem enged tovább a router.....
Nagyon el vagyok keseredve.....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, Alexhunter írta:

Szia!

Köszönöm válaszod! Fél órát beszéltem a 1422-vel, sajnos nem tudtak segíteni.
Ők úgy látják hogy bridge módban nem jelez hibát a hgw.
DHCP módban nem működik...
PPPOE módban beirtam a saját routerembe a kapott felhasználói nevet és jelszót, de connection fail-t jelez.
Az ügyintéző szerint kábelnet esetén nem kell felhnév és jelszó, úgy viszont nem enged tovább a router.....
Nagyon el vagyok keseredve.....

Szia
A második  képen látszanak mac címek. Sajnos nem ismerem pont ezt a routert. Nem lett klónozva a kábelmodem címe? Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy a hgw alján lévő címkét megnézed és ha egyezik a router current mac címével, akkor restore-ral állítsd vissza alapértelmezésre.

Egyébként a ledekkel jelzi a linket a két eszköz között? A routerben van log? Ír bármi hibát? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bridge módban a saját eszközt mindig DHCP kliens módba kell állítani a WAN lábán kábelnet esetében. Ezzel valószínűleg nem volt gond, ha az első esetben így volt beállítva. Lehet csak áramtalanítani kellett volna mindent egy tíz percre és bekapcsolási sorrendben (Digitális elosztó majd saját eszközök) újra áramalá helyezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, Alexhunter írta:

Szia!

Vissza kellett állíttatnom bridgeről router módra, hogy legyen netünk.
Próbáltam mac klónozással és anélkül is.
Amúgy a hgw config felületére se tudok belépni, mert a készüléken lévő felh/jelszó nem jó, nem enged be.
A hgw állapotáról dobok egy screent:

 

Képkivágás.JPG

Ezzel így nincs probléma.

A router beállítása jó (wan dynamic ip kell neki) ha visszaállíttatod bridge módba, mennie kell a saját routerrel. A legjobb ha miután bridge módba kerül a hgw, újraindítod a routert.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...