Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kedvenc csatornák beállítás nem sikerül


Agimagi

Kérdés

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv

Amennyiben Telekom IPTV vagy SAT TV szolgáltatással rendelkezel, az ehhez tartozó egység (köznapi nevén: box) csak egyszerű video és audio jelet szolgáltat a TV-dnek egy választott HDMI vagy SCART bemenetén keresztül (mint ahogy mondjuk egy Blue-Ray lejátszó is teszi) , így a TV-d saját DVB-C, S vagy DVB-T tunnerjre nem fog semmilyen TV csatornát találni. A TV csak kivetítő vagy monitor szerepet tölt be ebben az esetben. 

A kedvencek beállításához a Telekom által biztosított box szoftverének lehetőségeit kell használnod. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
19 perce, Agimagi írta:

Ez érthető, de, ha egy csatorna sincs, akkor nincs mit betennem a kedvencekbe.

Ahogy az eredeti posztomban is írtam, csatornahangolast kér.

Megcsinalom, de nulla csatornát talal.

Ezt már leírtam, hogy miért nem talál a TV-d csatornát. Te a TV-d tunnerjével próbálod behangolni a TV csatornákat, de a TV-be nincs bekötve antenna, így az nem használható. A TV saját kedvencek rendszerét nem fogod tudni használni, csak a boxét. A boxot képzeld el, úgy mint egy lejátszó. Ott kell mindent beállítani. A TV pedig ebben a rendszerben csak egyszerű monitor szerepet tölt be. Azaz bekapcsolod a TV-t, kiválasztod a megfelelő HDMI bemenetet, ezután a TV távirányítóját le is teheted. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 perce, uzman írta:

Szia

igen box-nak is szokták nevezni.

Itt találod a box kezelési leírását, a 3.2 pontban olvashatod a kedvencek beállítását

Valamint Itt további információt találsz.

Ez érthető, de, ha egy csatorna sincs, akkor nincs mit betennem a kedvencekbe.

Ahogy az eredeti posztomban is írtam, csatornahangolast kér.

Megcsinalom, de nulla csatornát talal.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 perce, btz írta:

Ezt már leírtam, hogy miért nem talál a TV-d csatornát. Te a TV-d tunnerjével próbálod behangolni a TV csatornákat, de a TV-be nincs bekötve antenna, így az nem használható. A TV saját kedvencek rendszerét nem fogod tudni használni, csak a boxét. A boxot képzeld el, úgy mint egy lejátszó. Ott kell mindent beállítani. A TV pedig ebben a rendszerben csak egyszerű monitor szerepet tölt be. Azaz bekapcsolod a TV-t, kiválasztod a megfelelő HDMI bemenetet, ezután a TV távirányítóját le is teheted. 

Rendben, köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Agimagi írta:

Ez érthető, de, ha egy csatorna sincs, akkor nincs mit betennem a kedvencekbe.

Ahogy az eredeti posztomban is írtam, csatornahangolast kér.

Megcsinalom, de nulla csatornát talal.

Szia

 

Ezen az oldalon megtalálod a beltéri egységed kezelési útmutatóját, ami alapján a hangolást el tudod végezni.

Amennyiben valamilyen probléma merülne fel, írj bátran

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...