Ugrás a tartalomhoz
  • 1

COD Warzone unable to access online services


asd1730

Kérdés

Sziasztok!
Pc- felhasználó vagyok. Most vagyok túl egy macerás költözésen, ahol eddig laktam ott üvegszálas net volt teljesen más modemmel (nem-tudom már a típus számát) és tökéletesen futott a játék. Amíg ide nem kötötték be a vezetékes koax kábelen futó internetet, addig mobil netről WiFi antennával tökéletesen futott a játék. 
Tegnap bekötötték a netet és kaptam egy Kaon CG3000-es modemet eddigi tesztelésem során jól ment minden játék, viszont ahogy belépnék a Warzone-ba kiadja, hogy " unable to access online services" és nem enged be. Megpróbáltam a Újra indítani a gépet, a modemet, újra telepítettem a játékot illetve a Battlenet-et és minden létező opciót amit az interneten olvastam de semmi változás.
Egyedül a portforwarding maradt, amihez én abszolút nem értek és nem szeretném elrontani. Ehez szeretnék kérni segítséget, hogy csináljam vagy erre mi a megoldás.
Illetve olvastam itt a fórumon, hogy lehet ezzel a kifejezett modemmel van a baj, és szoftware frissítésre lenne szüksége?
Köszi a segítséget
Pacsi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok!

Hasonló helyzetben vagyok, én is a napokban üzemeltem be a kérdésben is említett modemet annyi különbséggel, hogy én ps4-en kapom ugyanezt a hibát. Az is fura, hogy lan kábellel összekötve rendkívül ingadozó a letöltés amit a tesztelés során mutat: 5-6 Mb és 200 Mb között ingadozik (gigas elvileg a csomag). De nem is érdekelne, annyira hogy mennyi pontosan, mert minden más működik a ps-en (ps store, letoltes, youtube, más online játék (division 2) is simán betölt) akár kábellel akár wifivel van csatlakoztatva. 

Ha valakinek van tanácsa, szívesen fogadom.

Köszi előre is!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia!

Kapcsold ki a UPnP!

5ff4f0f1a76bf_Kepernyofoto2021-01-06-0.04.47.png.b6b181170972d4188a2cad43bdd5f12f.png.1e16b7bf44643a72997339d91a39ede5.png

Állítsd be a port forwardingot

Call of Duty: Warzone - Playstation 4

TCP: 1935,3478,3480

UDP: 3074,3478,3479

A képen a PC-s verzió van példa képen, de értelemszerűen a PS4 TCP és UDP portjai legyenek be írva.

6001ceceb0b68_Kepernyofoto2021-01-15-12.35.46.png.88f82acd230f67f5af995ac6181be7ec.png

Ha ez nem válik be akkor küldj privát üzenetben MT ügyfélazonosítót legkésőbb csütörtökig (Január 21)  és akkor felrakatok az illetékessel Kaon CG3000-re egy frissebb szoftvert.

Szerk: 2021.01.29

Soron kívül frissítésre már nincs lehetőség.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok, szép estét!

Segítségeteket szeretném kérni, albérlő egy lakásban és a főbérlőm nem rég ment át júpiszitől-től a T-Comhoz ( szerintem nagy hiba volt, de mindegy ). Amióta a T-comnál vagyunk észerevettem, hogy sokszor belassul, ugrál a letöltési sebességem és hogy nem tudok játszani szinte semmit sem normálisan multiban ( Főleg Warzone-ozni szoktam, PC-n ). Volt, hogy egy egész este be sem tudtam csatlakozni a játék connection error miatt. Épp előbb próbáltam, beengedett, elindult a meccs és 10 perc utána kidobott, hogy lost connection. Ez elfogadhatatlan igy.  Láttam a tippeket leirva felül, de fogalmam sincs, hogy hogyan tudok belépni a router beállításaiba és kikapcsolni az UPnP-t. Van rá valami link vagy az Windows alatt keressem vagy hogy tudok belépni a routerbe?

Tudnátok segítenni abban légy szíves, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Ha ez így megy tovább és nem tudom megfixálni valahogy vagy valaki t-com-tól, akkor lemondatom a T-comos netet és visszaköttetem a júpiszit.

A router-em modellje Kaon CG3000.

Várom a válaszotokat!

Tisztelettel

Ádám

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 perce, Danteross írta:

Sziasztok, szép estét!

Segítségeteket szeretném kérni, albérlő egy lakásban és a főbérlőm nem rég ment át júpiszitől-től a T-Comhoz ( szerintem nagy hiba volt, de mindegy ). Amióta a T-comnál vagyunk észerevettem, hogy sokszor belassul, ugrál a letöltési sebességem és hogy nem tudok játszani szinte semmit sem normálisan multiban ( Főleg Warzone-ozni szoktam, PC-n ). Volt, hogy egy egész este be sem tudtam csatlakozni a játék connection error miatt. Épp előbb próbáltam, beengedett, elindult a meccs és 10 perc utána kidobott, hogy lost connection. Ez elfogadhatatlan igy.  Láttam a tippeket leirva felül, de fogalmam sincs, hogy hogyan tudok belépni a router beállításaiba és kikapcsolni az UPnP-t. Van rá valami link vagy az Windows alatt keressem vagy hogy tudok belépni a routerbe?

Tudnátok segítenni abban légy szíves, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Ha ez így megy tovább és nem tudom megfixálni valahogy vagy valaki t-com-tól, akkor lemondatom a T-comos netet és visszaköttetem a júpiszit.

A router-em modellje Kaon CG3000.

Várom a válaszotokat!

Tisztelettel

Ádám

 

Szia Ádám!

Belépni a Kaonba 192.168.0.1 IP címen tudsz, előfordulhat, hogy a böngésző figyelmeztet, hogy nem biztonságos a kapcsolat. Kivételhez kell adni erre lehetőséget ad a Chrome és a FireFox és egyéb böngészők.

Ha be jött a felület akkor a Kaon tetején találsz egy címékét azon van a jelszó, a felhasználónév kisbetűvel admin, jelszót nagybetűvel kell be írni.

Van saját routered?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...