Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TV GO használata okos TV n


uhereczky

Kérdés

A TV GO szolgáltatás remek korszerű dolog, de értékét jelentősen csökkenti, hogy okostévén nem használható. Az okostévé egyre több háztartásban rendelkezésre áll. A TV GO alkalmazás szlovák nyelven az alkalmazások között van és letölthető. A környező országok Telekomja szolgáltatja, Mikor fogja a magyar Telekom ezt a szolgáltatást adni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
4 órája, bucika írta:

A kollégád (?) itt lent nem ezt írta. Ha lesz is valamikor, akkor addigra valoszinüleg ellép melletetek a világ.

Nem a kollegám, nem dolgozom a Telekomnál, max annyi közöm van a Telekomhoz, hogy az előfizetőjük vagyok és hivatalos tesztelő, így többek közt a TV és koaxos HGW  tesztekben is benne vagyok egy ideje.

Nem fog ellépni melletünk a világ. xD

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 órája, Roli82 írta:

Nem a kollegám, nem dolgozom a Telekomnál, max annyi közöm van a Telekomhoz, hogy az előfizetőjük vagyok és hivatalos tesztelő, így többek közt a TV és koaxos HGW  tesztekben is benne vagyok egy ideje.

Nem fog ellépni melletünk a világ. xD

Majd az idö megmondja. Nem tünik stratégiai fontosságú alkalmazásnak, utolsó frissítése az app-nak: 14 september 2020 :-)

Nálunk kéthetente jönnek ki frissítések banki appunkhoz, max havonta, amikor valami nagyon nem vállalható bug csúszik be.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, bucika írta:

Majd az idö megmondja. Nem tünik stratégiai fontosságú alkalmazásnak, utolsó frissítése az app-nak: 14 september 2020 :-)

Nálunk kéthetente jönnek ki frissítések banki appunkhoz, max havonta, amikor valami nagyon nem vállalható bug csúszik be.

Kis képernyős alkalmazást nem tesztelek.

Attól, hogy nem frissítik 2 hetente meg havonta, az még nem jelenti azt, hogy a háttérben nem tevékenykednek.

Aktuális még ki nem küldött verzió iOS-en 2021 Január. 11 120.9.0 (36) . 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, Roli82 írta:

Kis képernyős alkalmazást nem tesztelek.

Attól, hogy nem frissítik 2 hetente meg havonta, az még nem jelenti azt, hogy a háttérben nem tevékenykednek.

Aktuális még ki nem küldött verzió iOS-en 2021 Január. 11 120.9.0 (36) . 

Ha van, akkor miért nem adják ki? Hogy csak a háttérben tevékénykednek, az nagyon sokat elmond az állapotokról.

Ajánlom figyelembe: https://agilemanifesto.org/iso/hu/principles.html (különösen a 3-as pontot).

Ha nem kis lépésekben fejlesztenek és kérik ki a felhasználók véleményét, akkor majd akkor jön (megint) a leégés, amikor egyszer a menedzsment az asztalra csap (=most már pedig frissíteni fogunk, bármi is lesz!) és kiadják az elmúlt egy-fél év háttérfejlesztésének eredményét.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
49 perce, bucika írta:

Azért azt lásd be, hogy annak sincs semmi értelme, hogy kéthetente kiadnak egy release-t, ami tele van buggal, mert nincs idő rendesen tesztelni. Utána meg az lenne a baj, hogy minek adták ki, mikor még le se tesztelték rendesen.

Attól, hogy valami gyakrabban frissül nem biztos, hogy biztonságosabb vagy jobb is (lásd pl a W10-et ott is számtalan gond volt egy-egy elhamarkodott frissítésből).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, uzman írta:

Azért azt lásd be, hogy annak sincs semmi értelme, hogy kéthetente kiadnak egy release-t, ami tele van buggal, mert nincs idő rendesen tesztelni. Utána meg az lenne a baj, hogy minek adták ki, mikor még le se tesztelték rendesen.

Attól, hogy valami gyakrabban frissül nem biztos, hogy biztonságosabb vagy jobb is (lásd pl a W10-et ott is számtalan gond volt egy-egy elhamarkodott frissítésből).

Persze, kiadni csak akkor van értelme, ha megfelel a minimális minöségbiztosítási követelményeknek. Ebben egyetértünk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Elnézve a konkurencia, pl. ***** Direct előretörését ebben a témában, szerintem nagyon gyorsan át kellene gondolni az okosTV-s fejlesztéseket. Én is szívesen szabadulnék a boxok áramfelvételétől, ha már egyszer a TV-m is tudna futtatni felületet ugyanazzal a tartalommal. Az árról meg ne is beszéljünk...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krinyo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...