Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Call Of Duty Sagemcom routeren


oroviczg

Kérdés

  • Válaszok 99
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2
6 perce, djcand írta:

És hogy lehetne lecseréltetni a modemet? 

Bejelented hibára, nem ezzel a problémával, mert szerintem fel sem veszik hibára, vagy ha felveszik, akkor le is zárják pár óra múlva, hogy nincs hiba...

Tipp: Random újra indul a cucc, szakadozik a kapcsolat, TV akadozik.

Persze ilyen huncutsághoz nem árt kikapcsolni bekapcsolni többször is a Sagemet, különböző időpontokban, hogy látszódjon a "hiba". :D 

Szerelő kijön és ha szerencséd van nem csak tápot meg csatlakozót és osztót fog cserélni, hanem az eszközt is!

Ha meg nem jársz sikerrel, akkor visszanyitatod a hibajegyet újra és újra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
7 perce, djcand írta:

Na szóval,

A router lefrissült a 4.121.0 verzióra.

A játék hála istennek beenged, és a nat type is moderate-ra változott.

Annyi hogy most a router kezelőfeletét nem tudom elérni sem telefonról sem gépről, de szerintem várok még vele a biztonság kedvéért egy 20-30 percet és utána újraindítom a biztonság kedvéért.

Újraindítás után még írok, hogy van-e valami változás.

FEA01810-BCBE-4C38-8C07-3B8BB65D692C.jpeg

Tettünk egy lépést előre.

192.168.0.1 próbálod elérni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
4 perce, djcand írta:

Igen, újraindítottam a routert és egyből el tudtam érni :) 

Annyi változott még hogy a gépem IP címe megváltozott a frissítés alatt, úgyhogy a portforward IP címeket át kellett írnom, és így mostmár a nat typeom Openre változott :) 

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :) 

C031791E-F343-40EE-9870-F7CECE9546F7.jpeg

Remek. A publikus IPv4 címed is megváltozott? :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Roli82 írta:

Sziasztok!

Felvettem az illetékessel a kapcsolatot.

Esetleg próbaképpen érdemes lenne megpróbálni mobilnettel vagy más internet uplinkkel, ami független a mostanitól. Ezzel kizárható vagy beazonosítható lenne a kliens oldali hiba, amennyiben mobilnettel nem tapasztaljátok ezt a hibát, akkor privátüzenetben küldjétek el az MT ügyfél azonosítótokat és sw frissítést küld rá az illetékes.

Szia!  Sajnos nincsen lehetőségem más hálózaton kipróbálni, de privát üzenetben küldöm az MT azonosítót és a szoftververziót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, Roli82 írta:

Sziasztok!

Felvettem az illetékessel a kapcsolatot.

Esetleg próbaképpen érdemes lenne megpróbálni mobilnettel vagy más internet uplinkkel, ami független a mostanitól. Ezzel kizárható vagy beazonosítható lenne a kliens oldali hiba, amennyiben mobilnettel nem tapasztaljátok ezt a hibát, akkor privátüzenetben küldjétek el az MT ügyfél azonosítótokat és sw frissítést küld rá az illetékes.

Szia, ugyan ezzel a gonddal küzdök. Nekem is tudnál segíteni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Roli82 írta:

Nem lehet, hogy NAT mögé kerültetek , az az NAT-olt IP címet kaptok?

Meg kellene keresni a Sagemben az IPv4 címeteket és ellenőrizni mondjuk ezen az oldalon ha egyezik akkor nincs NAT-olva, ha nem egyezik akkor 1414 felhív , hiba bejelentés és NAT mögül kivételt kell kérni.

Szia! Összehasonlítottam az ip címet a routeren és az általad írt honlapon, egyezik a kettő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
22 órája, djcand írta:

...Esetleg nem lehet hogy a csodálatos telekom dupla Nat-olja a hálózatot és ez miatt nem jó?....

A NAT akkor játszik fontos szerepet, ha te akarsz indítani valamilyen szervert a saját gépeden, amihez portok szükségesek. Itt ugyebár arról van szó, hogy ti akartok játékszerverre csatlakozni. Ebben az esetben nem kéne sem dupla, sem tripla NAT-nak számítania. Amúgy csak DSL-en van NAT (kérésre azt is bármikor megszüntetik), én más információval még nem találkoztam sem más fórumokon, sem hivatalos helyről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
23 órája, djcand írta:

...Mert nem akarok azért fizetni vpn-t amit a telekomnak kellene megoldania hogy egy egyszerű játékkal lehessen játszani...

Ez teljesen egyértelmű, de tesztelés céljából teljesen tökéletes a VPN használata. Ebből kiderül, hogy a Telekom által biztosított útvonalon van a hiba, de az is előfordulhat, hogy a szerverüzemeltető zárta ki a Telekomot a szerveréről, ha valakinek van ideje, rákérdezhetne a játék üzemeltető ügyfélszolgálatánál is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...