Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Call Of Duty Sagemcom routeren


oroviczg

Kérdés

  • Válaszok 99
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
22 perce, oroviczg írta:

Nekem is csak úgy engedte hogy 3x kellett a ok-ra kattintani, mikor ki írta a hibauzenetet! Ma délután ujra rakom a gépem és még látom mi lesz! Hátha az segít! Neked sem a játék? 

Szia! Gépet még nem próbáltam újrarakni, a Warzonet már telepítettem újra azóta, de nem javított semmit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Ezidáig még nem kaptam visszajelzést a sráctól, SW ügyben, rajta vagyok, hogy meg legyen a héten és remélem megoldja a SW a problémát.

Ami nekem furcsa, hogy ez a probléma, csak most jött elő mert az a SW ami rajta van a Sagemeteken nem mai darab, és ha korábban jó volt akkor most mitől lett rossz.

Annyi még eszembe jutott, hogy ennél a modellnél ha a UPnP kikapcsoljátok akkor kell egy újraindítás, hogy a változtatás ténylegesen megtörténjen, illetve amit a UPnP-vel nyitott port lett azt törölni kel a táblázatból.

@djcand A WAN blokkolást azt kapcsold vissza, biztonsági okokból nem szerencsés kikapcsolva tartani. :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, Roli82 írta:

Sziasztok!

Ezidáig még nem kaptam visszajelzést a sráctól, SW ügyben, rajta vagyok, hogy meg legyen a héten és remélem megoldja a SW a problémát.

Ami nekem furcsa, hogy ez a probléma, csak most jött elő mert az a SW ami rajta van a Sagemeteken nem mai darab, és ha korábban jó volt akkor most mitől lett rossz.

Annyi még eszembe jutott, hogy ennél a modellnél ha a UPnP kikapcsoljátok akkor kell egy újraindítás, hogy a változtatás ténylegesen megtörténjen, illetve amit a UPnP-vel nyitott port lett azt törölni kel a táblázatból.

@djcand A WAN blokkolást azt kapcsold vissza, biztonsági okokból nem szerencsés kikapcsolva tartani. :) 

Szia! reméljük akkor a héten lesz még belőle valami :) 
Igazából nem tudom hogy másnak korábban jó volt-e ezzel a routerrel, én perpill egy 2 hete kezdtem volna el vele játszani :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Újra raktam a gépet,de nem oldódott meg a probléma továbbra sem!Megpróbáltam wifi stick-el is,de nem történt váltazás!

Kezd elfogyni a türelmem és lehet szerződést bontunk a telekommal!Úgy gondolom,hogy éveken keresztül el kérik a nem kis pénzt a szolgáltatásokért és egy ilyet nem tudnak megoldani!Remélem valaki megtudja oldani,mert én már feladtam!Azt sajnálom csak,hogy a játék árát nem kapom vissza!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, oroviczg írta:

Megprobálom ezt a programot amit irtál!El tudod mondani,hogyan is működik?

Hosszas lenne itt most elmagyarázni. A YouTubon rengeteg "oktató" videót láthatsz a használatáról, ami nem túl bonyolult egyébként. Főleg angol nyelven, de a találatok között magyar is akad. 

https://m.youtube.com/results?search_query=wireshark+használata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, btz írta:

Dehogy nincs. Egy VPN-el le lehet tesztelni, az olyan, mintha más szolgáltató hálózatáról mennél.

Kipróbáltam egy VPN-el olasz kapcsolattal, 5-ből 5-ször egyből beengedett.

Úgyhogy véleményem szerint nem nálam van a probléma.

Korábban mikor egyszer kétszer beengedett nagy véletlenül a nat typeom mindig strict volt, és a nat type is moderatera változott a vpn-el.

Esetleg nem lehet hogy a csodálatos telekom dupla Nat-olja a hálózatot és ez miatt nem jó?

Mert nem akarok azért fizetni vpn-t amit a telekomnak kellene megoldania hogy egy egyszerű játékkal lehessen játszani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én ehhez a VPN meg NAT stb.ilyenhez nem értek! Valószínű akkor, hogy a Telekomnak kellene megoldani a problémát! Én már arra is gondoltam, hogy ki csereltetem a Sagemcom-ot hátha javul a helyzet! Azért ez elég idegesítő! Néha engem is be engedett, de egy rövid idő múlva ki is dobott Server Disconekted hibával! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 perce, uzman írta:

Megkaptam.

Esetleg ismerőst meg tudsz kérdezni, hogy ő be tud-e jelentkezni? Vagy esetleg lehet-e választani szervert, hogy melyikhez csatlakozol?

A sok retransmission utalhat arra is, hogy túlterhelt a szerver

Sajnos ismerősöm nincsen aki játszik ezzel, de VPN-el gond nélkül fel tudok csatlakozni a játékra csak ugye magas a pingem.

Szervert nem tudsz választani, csak 1 európai szerver van.

Annyi hogy korábban egyszer kétszer sikerült belépni, akkor a nat typeot strict-nek írja de ha vpn-el csatlakozok a nat type moderate-ra vált.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, uzman írta:

Online port scan (pl. http://www.t1shopper.com/tools/port-scan/) nyitottnak látja a portokat, amiket nyitni szükséges a játékhoz?

Szia!

Ugye elvileg a képen látható portokat kell(ene) megnyitni.

Az összeset megtudtam nyitni, kivéve a UDP 27014-27031 ig tartót illetve az UDP 27036 portot nem tudtam mert a router hibás bevitelt ír ki és kilép.

Az általad linkelt honlapon próbáltam pingelni de nem járt sikerrel, viszont ebben az az érdekes hogy a Plex szerverem nyitott portját sem tudtam pingeltetni a honlappal, holott naponta többször kapcsolódok azon a porton a géphez távolról, ergo az a port tuti hogy működik.

13DD734A-228C-4451-9D0D-C0ADC3245C47.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, djcand írta:

Szia!

Ugye elvileg a képen látható portokat kell(ene) megnyitni.

Az összeset megtudtam nyitni, kivéve a UDP 27014-27031 ig tartót illetve az UDP 27036 portot nem tudtam mert a router hibás bevitelt ír ki és kilép.

Az általad linkelt honlapon próbáltam pingelni de nem járt sikerrel, viszont ebben az az érdekes hogy a Plex szerverem nyitott portját sem tudtam pingeltetni a honlappal, holott naponta többször kapcsolódok azon a porton a géphez távolról, ergo az a port tuti hogy működik.

13DD734A-228C-4451-9D0D-C0ADC3245C47.png

Kötőjelet ne használj amikor egy port számot beállítasz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...