Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Call Of Duty Sagemcom routeren


oroviczg

Kérdés

  • Válaszok 99
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
22 órája, oroviczg írta:

... Én már arra is gondoltam, hogy ki csereltetem a Sagemcom-ot hátha javul a helyzet! ....

Nem valószínűsítem, hogy a probléma a digitális elosztó miatt lenne, így teljesen felesleges a cseréje, ez inkább hálózati problémának tűnik. Valami miatt nem lehetséges a kapcsolat a szerver felé a Telekom irányából. Ezért is lenne jó, ha lenne valami IP, amit csekkolni lehet, pingelni, tracertelni stb...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
39 perce, djcand írta:

Szia! Így van kitöltve a port továbbításom, és ahogy rámegyek a port mentésére ez a hibaüzenet jön be. Próbáltam, egyesével tizesével, ötösével hozzáadogatni, de ez az üzenet fogad mindig.

9722716D-FD98-4033-9674-2494AF1AA732.png

591E7C35-1AAE-465F-BB0E-EB521B7EC967.png

Nem jól vannak a portok beállítva.

Ugyan az legyen a kezdő és befejező is, helyi és a külsőnél is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
13 órája, oroviczg írta:

Hali!

Senki nem tud akkor nekünk segiteni?Kezd tele lenni a hócipőm,hogy egy ekkora válalat nem tud semmit csinálni,mert nem is akar!Szarik az egészre!Valahogy nem akarom el hinni,hogy erre nincs semmi ami megoldaná a problémát!

Azt próbáltátok, amit Roli82 írt a korábbi posztban?

Sikerül?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
9 perce, djcand írta:

Mármint arra gondolsz hogy a portokat egyesével megadni? Mert ha igen, akkor úgy is próbáltam, de úgy sem jó.

Nem, hanem pl kezdőnek 27000 adtál meg, befejezőnek 27013, úgy csináld meg ahogy pl a képen látszik a a Kodinál.

De itt egy kép pont a COD Warzone PC-s változata van, csak nem Sagemben hanem Kaonban., de a lényeg látszik, hogy mire gondolok.

601668b32599f_Kepernyofoto2021-01-31-9.21.26.png.680fbd3606b5a82c0eb29125f84cd315.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 perce, djcand írta:

próbáltam úgy is, de a 27031 portot akkor sem tudom megnyitni, mert az előző hozzászólásomban lévő hibaüzenet jön be. végigpróbáltam egyesével hozzáadni a portokat is 27000-27031 ig, de 27013 utáni portoknál akár hányat adok meg, akár egyet, akár ötöt, akármennyit, mindig a hibaüzenet jön be.

Van anydesk vagy teamviewer-ed? Összekapcsolódnánk és akkor megnézném én is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, djcand írta:

Szia! Nincsen és sajnos ma már nem is leszek annak a gépnek a közelében.
Viszont ezen a honlapon ami az Activision hivatalos honlapja ott úgy van írva hogy az összes portot meg kell nyitni 27000-27031 között, és elvileg ezek a portok az összes újabb call of duty játékhoz kell, úgyhogy véleményem szerint jól van kitöltve a port továbbításom, de ezt az egyet nem értem, hogy miért tudom megnyitni a 27000-27013 ig tartóakat, és miért nem a 27014-27031 portokat. Bár attól félek, hogy ahogy @oroviczg is írja hogyha meg lesznek nyitva a portok a játék akkor sem lesz jó.

Hiába írja úgy, nem úgy kell. Kaonosoknak be tudtam állítani a portokat és nekeik müködik igy a játék.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Vargageri írta:

Nekem xboxon más portok kellenek. Szerintem mindent jól csináltam, nem itt lesz a hiba. Hárman jeleztük csak itt a fórumon, hogy ugyan azt a hibaüzenetet kapjuk. Ugyan az a router, ugyan az a város. Valahol a telekom helyi rendszerében lesz a baj, szerintem.

Ezek a portok kellenek, es ezek vannak nyitva, mégsem történt változás: 

SmartSelect_20210211-121442_Chrome.jpg

SmartSelect_20210211-121628_Chrome.jpg

Próbaképpen a csatlakozás időtartamára kapcsolt ki a hgw tűzfalát, hogy úgy mit mutat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Nem tudom, hogy mit lehetne még csinálni.

Esetleg DMZ de úgy meg minden netes forgalom a gépre fog menni, és biztonsági szempontból rizikós.

Eszközcserére is gondoltam, Sagemcom F@st 3890 V3-ra, de ez meg már ritka mint a fehér holló vagy van raktáron vagy nincs.

Kaon CG3000 meg problémás, de végül is azokkal a beállításokkal amiket én javasoltam sokaknak, SW frissítés nélkül is megy ez a játék is ami nektek van.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Na szóval,

A router lefrissült a 4.121.0 verzióra.

A játék hála istennek beenged, és a nat type is moderate-ra változott.

Annyi hogy most a router kezelőfeletét nem tudom elérni sem telefonról sem gépről, de szerintem várok még vele a biztonság kedvéért egy 20-30 percet és utána újraindítom a biztonság kedvéért.

Újraindítás után még írok, hogy van-e valami változás.

FEA01810-BCBE-4C38-8C07-3B8BB65D692C.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 perce, djcand írta:

Na szóval,

A router lefrissült a 4.121.0 verzióra.

A játék hála istennek beenged, és a nat type is moderate-ra változott.

Annyi hogy most a router kezelőfeletét nem tudom elérni sem telefonról sem gépről, de szerintem várok még vele a biztonság kedvéért egy 20-30 percet és utána újraindítom a biztonság kedvéért.

Újraindítás után még írok, hogy van-e valami változás.

FEA01810-BCBE-4C38-8C07-3B8BB65D692C.jpeg

Ma hát csoda történt! :). Akkor jöhet nekem is a frissítés!  :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 perce, Roli82 írta:

Tettünk egy lépést előre.

192.168.0.1 próbálod elérni?

Igen, újraindítottam a routert és egyből el tudtam érni :) 

Annyi változott még hogy a gépem IP címe megváltozott a frissítés alatt, úgyhogy a portforward IP címeket át kellett írnom, és így mostmár a nat typeom Openre változott :) 

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :) 

C031791E-F343-40EE-9870-F7CECE9546F7.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, oroviczg írta:

Ja esetleg sikerült megoldani a hibát akkor majd írd meg legyszi! Amúgy hogy tudom kikapcsolni az UPNP-t! Tudsz dobni egy képet  vagy leírást hogy kell ezeket megcsinalni amiket te már próbáltál? 

Itt van, ha belépsz a routerbe és a haladó fülre rálépsz, de sajnos nekem nem oldotta meg a problémát.

8133797A-23C4-4E15-B25D-26B34A3E335D.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Felvettem az illetékessel a kapcsolatot.

Esetleg próbaképpen érdemes lenne megpróbálni mobilnettel vagy más internet uplinkkel, ami független a mostanitól. Ezzel kizárható vagy beazonosítható lenne a kliens oldali hiba, amennyiben mobilnettel nem tapasztaljátok ezt a hibát, akkor privátüzenetben küldjétek el az MT ügyfél azonosítótokat és sw frissítést küld rá az illetékes.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, oroviczg írta:

Én ezt találtam a neten a játékhoz! Valószínű nem jól csinálok valamit vagy nincs jól beirva, de nekem igy sem működik! Kezd már nagyon idegesíteni, hogy mindenkinek jó csak nálam nem megy! 

Screenshot_20210203_214845_com.android.chrome.jpg

Szia! 
Jól töltötted ki a portforwardingot, ugyanígy van nekem is, annyi különbséggel, hogy a 27000-27031 ig tartó részt nekem nem is engedi portforwardingolni mert egyből kidob a router egy hibaüzenetet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...