Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Call Of Duty Sagemcom routeren


oroviczg

Kérdés

  • Válaszok 99
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
9 perce, Roli82 írta:

Nem, hanem pl kezdőnek 27000 adtál meg, befejezőnek 27013, úgy csináld meg ahogy pl a képen látszik a a Kodinál.

De itt egy kép pont a COD Warzone PC-s változata van, csak nem Sagemben hanem Kaonban., de a lényeg látszik, hogy mire gondolok.

601668b32599f_Kepernyofoto2021-01-31-9.21.26.png.680fbd3606b5a82c0eb29125f84cd315.png

próbáltam úgy is, de a 27031 portot akkor sem tudom megnyitni, mert az előző hozzászólásomban lévő hibaüzenet jön be. végigpróbáltam egyesével hozzáadni a portokat is 27000-27031 ig, de 27013 utáni portoknál akár hányat adok meg, akár egyet, akár ötöt, akármennyit, mindig a hibaüzenet jön be.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 perce, Roli82 írta:

Van anydesk vagy teamviewer-ed? Összekapcsolódnánk és akkor megnézném én is.

Szia! Nincsen és sajnos ma már nem is leszek annak a gépnek a közelében.
Viszont ezen a honlapon ami az Activision hivatalos honlapja ott úgy van írva hogy az összes portot meg kell nyitni 27000-27031 között, és elvileg ezek a portok az összes újabb call of duty játékhoz kell, úgyhogy véleményem szerint jól van kitöltve a port továbbításom, de ezt az egyet nem értem, hogy miért tudom megnyitni a 27000-27013 ig tartóakat, és miért nem a 27014-27031 portokat. Bár attól félek, hogy ahogy @oroviczg is írja hogyha meg lesznek nyitva a portok a játék akkor sem lesz jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
48 perce, Roli82 írta:

Hiába írja úgy, nem úgy kell. Kaonosoknak be tudtam állítani a portokat és nekeik müködik igy a játék.

Délután vagy este ha lesz rá időm akkor ránézek hogy csak az első és utolsót adom meg, de attól tartok hogy mikor egyesével próbáltam megadni, a 27031-es portnál is hibára állt ki. Arra esetleg van valami ötleted hogy mi lehet a hibaforrás?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: djcand
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem xboxon más portok kellenek. Szerintem mindent jól csináltam, nem itt lesz a hiba. Hárman jeleztük csak itt a fórumon, hogy ugyan azt a hibaüzenetet kapjuk. Ugyan az a router, ugyan az a város. Valahol a telekom helyi rendszerében lesz a baj, szerintem.

Ezek a portok kellenek, es ezek vannak nyitva, mégsem történt változás: 

SmartSelect_20210211-121442_Chrome.jpg

SmartSelect_20210211-121628_Chrome.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, Roli82 írta:

Nem, hanem pl kezdőnek 27000 adtál meg, befejezőnek 27013, úgy csináld meg ahogy pl a képen látszik a a Kodinál.

De itt egy kép pont a COD Warzone PC-s változata van, csak nem Sagemben hanem Kaonban., de a lényeg látszik, hogy mire gondolok.

601668b32599f_Kepernyofoto2021-01-31-9.21.26.png.680fbd3606b5a82c0eb29125f84cd315.png

Szia! Ugyan úgy kitöltöttem ahogy írtad, routert, gépet utána ujraindítottam, a helyzet változatlan, a játék nem indul :( 

AFC51858-AE31-4CD0-8DD5-8DA4623DCFBC.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Roli82 írta:

Nem tudom, hogy mit lehetne még csinálni.

Esetleg DMZ de úgy meg minden netes forgalom a gépre fog menni, és biztonsági szempontból rizikós.

Eszközcserére is gondoltam, Sagemcom F@st 3890 V3-ra, de ez meg már ritka mint a fehér holló vagy van raktáron vagy nincs.

Kaon CG3000 meg problémás, de végül is azokkal a beállításokkal amiket én javasoltam sokaknak, SW frissítés nélkül is megy ez a játék is ami nektek van.

És hogy lehetne lecseréltetni a modemet? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, djcand írta:

Valakinél esetleg valami fejlemény? Nálam a helyzet sajnos változatlan :( 

Éppen most akartam kérdezni,hogy van e valakinél valami fejlemény!  :D

Most beszéltem a 1414-en a sráccal és felvette hibának,majd jonnek és megnézik vagy cserélik!Irok ha lesz valami fejlemény

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: oroviczg
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Roli82 írta:

Sziasztok!

Nos egyelőre @djcand -nek ma be lett állítva egy újabb szoftver. Ha megoldja ez a problémát, akkor megkapjátok ti is.

Ha nem akkor hiba bejelentés és másik típus kérése, ennél jobb ötletem nincs.

Szuper! Remélem jelez vissza minél hamarabb, mert én már bejelentettem mjnt hiba! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv! Már finoman szólva is a tököm ki van. Pár nappal ezelőttig tökéletesen működött a Warzone, viszont már egy ideje nem lehet vele neten játszani. Nem talál meccset, és Moderate-en van a NAT Type.

Ezeket próbáltam:

  • UPNP ki/be kapcsolása
  • Port Forwarding a Routeren keresztül
  • Port Forwarding a Tűzfalon keresztül
  • Router újraindítása
  • Router resetelése
  • Tűzfal resetelése
  • Statikus IP kényszerítése Windows-on belül

Sagemcom F@st 5655v2 routerem van, 1000/1000-es netem. Mi lehet a probléma???

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: DaemonX
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Megoldódott a probléma! Mindenesetre elég nehéz volt rájönni. Ez a router teljesen máshogy működik, mint minden másik router, amikről itt a fórumon beszélnek, illetve amilyet én például régen használtam. Itt van úgynevezett External Host és Internal Host opció, és mint kiderült, az External Host opciót nem csak, hogy üresen lehet hagyni, hanem üresen KELL is! Azaz a portokkal ellentétben (melyek esetében a port számot be kell másolni az Internal és az External Port mezőbe is), az IP-nél nem kell ezt tenni, mert akkor nem fog működni a port forwarding. Csak hát erre honnan a fenéből kellett volna rájönnöm... De szerencsére eldugva találtam egy választ itt a fórumon valami Minecraftos téma kapcsán.

Szerk:

Az öröm korai volt. A NAT Type Open lett ugyan, de meccset ugyanúgy nem találok. Elkezd keresni a játék meccset, aztán a ping határérték egyre jobban kezd kiterjedni a keresőben, hogy tudjon nekem meccset találni, de nem jár sikerrel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: DaemonX
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, DaemonX írta:

Oké, nem a T-Home-mal van a gond. Az Activisionnek, mint kiderült, rossz az Anti-Cheat rendszere, így kaptam egy árnyékbannt valamelyik, a háttérben futó programom miatt. Nagyszerű. Tele vannak ezzel a külföldi fórumok.

Hello

 

Köszi a visszajelzést.

Esetleg megtennéd, hogy megosztod a részleteket? Elképzelhető, hogy még több fórumtársnak is tudnál segíteni ezzel.

 

Köszönöm előre is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...