Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Elöfizetés megosztása - vigyázat, újra fejlesztenek!


bucika

Kérdés

Ma reggeltöl csak a közszolgálati adókat lehetett nézni, pedig szuper családi csomagom van. Ki/belépés nem segített. A telekom webshopba belépve a csatolt kép fogadott. TVGO jogok????? Meglévö elöfizetésemet meg kellett osztanom a TVGO-s emailemmel. Gratulálok annak, aki ezt kitalálta és tesztelte! Sajnálom a supportosaitokat....Naamloos.png

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: bucika
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
2 órája, bucika írta:

Még duplán is számláznak...

 

ccc.png

 

Szia! Kérünk, hogy vedd fel a chaten kollégáinkkal a kapcsolatot. Ők megfelelő azonosítást követően tudják neked ellenőrizni, hogy milyen összeg látható a fizetendő számlában. Munkatársainkat hétköznap 7-22 között, míg hétvégén és munkaszüneti napokon 7-20 között weboldalunkon, a felugró chates ablakban (pl.: készülékek keresésekor) érheted el. Együttműködésedet köszönjük! ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem ez egy nagyon remek funkció. Így több családtaggal és baráttal megoszthatjuk a Telekom TVGO használatát. Hogy mért mászott el az előfizetés arról az email címről, amivel elvileg eredetileg összevolt párosítva a TV díjcsomagod, azt nem tudom. Valamilyen egyedi hiba lehet. Ha rendesen meg van csinálva, ilyrnre nincs szükség, csak akkor ha ismerős vagy barát vagy akárki emailjére is ki akarod terjeszteni a szolgáltatás elérését. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, btz írta:

Szerintem ez egy nagyon remek funkció. Így több családtaggal és baráttal megoszthatjuk a Telekom TVGO használatát. Hogy mért mászott el az előfizetés arról az email címről, amivel elvileg eredetileg összevolt párosítva a TV díjcsomagod, azt nem tudom. Valamilyen egyedi hiba lehet. Ha rendesen meg van csinálva, ilyrnre nincs szükség, csak akkor ha ismerős vagy barát vagy akárki emailjére is ki akarod terjeszteni a szolgáltatás elérését. 

Ekkor: 24-1-2021 at 7:49, Telekom szakértő írta:

Szia! A Telekom TV GO egyelőre ugyan csak kis képernyős ezsközökre érhető el, de minden fejlesztés során vizsgáljuk újabb, bevonható eszközök lehetőségét. Tv készülékre jelenleg nincs tervezve. Bízunk megértésedben ^Attila

Eddig is max ketten nézhették,úgyhogy ezegy felesleges sallang, amit nem teszteltek megfelöen. Ha meg akarom valakivel osztani, akkor megadom neki az email címemet meg a jelszót és kész.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, bucika írta:

Eddig is max ketten nézhették,úgyhogy ezegy felesleges sallang, amit nem teszteltek megfelöen. Ha meg akarom valakivel osztani, akkor megadom neki az email címemet meg a jelszót és kész.

Nyilván meg lehet oldani úgy is, de így a Telekom részéről jobban lehet követni, hogy igazából hányan osztják meg, hány ismerősükkel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
14 órája, bucika írta:

Pontosan, a merketingeseiknek találhatták ki :-)

Nem feltétlenül. Például én sem lennék hajlandó megosztani másokkal az emailcímem egy jelszóval, gondolom még mások is gondolkodnak hasonlóan. Így egyszerűbb kezelni, hogy kinek adtuk oda az előfizetésünk illetve könnyebben vissza is vonhatjuk azt. Persze megértem az is, ha valaki másként gondolja. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...